Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitol zsirosodik a borom?...

Mitol zsirosodik a borom? Bovebben lent!

Figyelt kérdés
hamar zsiros lesz a borom (homlokom). Letisztitom es ugy 4-5 ora mulva mar zsiros, nem fenylik, csak erzem. Reggel ha felkelek mindig az, pedig folyamatosan tisztitom, tonizalok, radirozok.. A furcsa az, hogy a homlokomon kivul sehol mashol nem tapasztalok ilyen merteku zsirosodast. Pattanasaim vannak, bar nem sok, es csak a homlokomon. Nyaron es osszel nem volt ilyesmi problemam, csak most par honapja, hogy tel van. Mitol lehet? Hogyan tudnam megszuntetni?
2012. jan. 15. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor te még szerencsésnek érezheted magad,hogy csak a homlokod zsíros.Télen gyakori hogy annak is bezsírosodik,akinek általában nem szokott.De lehet azért is mert esetleg túl zsírosat eszel.Ha tényleg rendesen tisztitot az arcodat,akkor szerintem csak annyit tehetsz hogy veszel egy jó púdert és ha mész valahova,előtte használod.
2012. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszod! Arra gondoltam meg, h esetleg a keves friss levegon leves, es a stressz okozza..
2012. jan. 15. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazad van,valószinüleg ezek is hozzájárulnak.Nekem mindég azt mondta az orvos a pattanásaimra hogy a sok stressz miatt van.Az is rossz hatással lehet a bőrre.
2012. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy, hogy a levest friss levegőn eszed-e, de az már annál fontosabb, hogy mit eszel: Pl olajos zsíros kajáktól olajos magvaktól, könnyebben zsírosodik a bőr, és ragyák is könnyebben nőnek. Egyébként hány éves vagy? tudni kell azt is, hogy a pubertás alatti változások mellékhatásainak egyike a könnyen zsírosodó, és kipattogó bőr is ;)
2012. jan. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
haha 15 vagyok:D alt nem eszem zsiros kajakat..
2012. jan. 15. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!