Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami hatékony megoldást...

Van valami hatékony megoldást szeplők ellen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 14:41
 1/6 bánomisén ***** válasza:
Az, hogy megbarátkozol velük és, ha nem szereted őket, akkor minél kevesebbet tartózkodsz napon, illetve szoláriumban, mert mindkettő előhív újabb és újabb szeplőket.
2012. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nenenene:DD Semmiképp se akard eltüntetni. Ad egyfajta különlegességet az arcnak.:)
2012. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tényleg kulonleges de ha sok van, vagy nem szereted akkor zavaró! én is szeplos vagyok, de csak nyáron! a citromlé( amit TE facsarsz ki a citrombol) elhalvanyitja oket!!
2012. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Házilag semmit nem lehet tenni ellene ami igazán hatékony lenne. Kozmetikusnál kérhetsz hámlasztó kezeléseket, mikrodermabráziót, illetve a villanófényes kezelés is szóba jöhet. Ezek sem végleges megoldások azonban, amint napfény éri a bőrt azonnal elkezdenek majd visszajönni, ezért javasolt télen nyáron ultra magas faktorszámú napvédő termékeket használni.

Egy biztos, teljesen és véglegesen sajnos nem lehet megszabadulni tőlük.:(

2012. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért akarod őket eltüntetni? Jó régen én is utáltam őket, de ma már megbarátkoztam velük és nagyon tetszenek. Persze ha ilyen nagyon durván vagy szeplős, meg ilyen nagyok akkor megértem hogy elakarod őket tüntetni. De ha csak kevés van és halványak is, akkor ne piszkáld őket. :)

22/L

2012. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs olyan sok akkor nagyon szép és aranyos tud lenni. HA az egész fejed, tested tele van vele az megtudom érteni, hogy zavaró.
2012. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!