Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erre a hajproblémára tud...

Erre a hajproblémára tud bárki valamilyen megoldást?

Figyelt kérdés
A hajam nagyon dús vastagszálú sok(K)de egyenes, tehát nem kell simítanom. Nincs formája, mert ha megtépetem minden résznél kiszálkásodik, de borzalmasan, kiáll fél méterre a testemtől. Nem festem, nem vasalom, nem hajszárítózom, a lehető legtöbb legkülönfélébb dolgokat kipróbáltam rá, de semmi nem segített...
2012. jan. 8. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
vágasd lépcsőzetesre,és ritkitsd
2012. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyszerű. ritkittastd ki és vágass lépcsőzeteszm, ahol meg összevissza áll, ott simítsd ki.
2012. jan. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos nem ilyen egyszerű :) lépcsőzetes/tépett volt már többször is, de ahogy írtam minden tépésnél/lépcsőnél kiszálkásodik törik és vékonyodik. Ritkítva is volt, na az meg betette a kaput, össze vissza álltak a kis szálak és szintén szálkásodott az egész.
2012. jan. 9. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:
vegyél rá vmi olajat az segit egybetartani és akkor meg csk simitsd, úgy sem jobb? :)
2012. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olajoztam már, kipróbáltam 100 féle dolgot, még nem is annyira az bánt, hogy nagyon sok meg dús, csak az, hogy egybe van vágatva, mert egy kis fokozatosság és szálkásodik... de azért köszi :)
2012. jan. 17. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!