Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így mennyit nő 3 hónap alatt...

Így mennyit nő 3 hónap alatt a hajam?

Figyelt kérdés
Hetente kétszer ricinusozok, plusz hasnzálok das gesunde plus kapszulát, szerintetek mondjuk 3 hónap alatt hány centit nő ha minden jól megy?
2012. jan. 15. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem kár erőltetni a szereket, nem nagyon befolyásolja a haj növekedését. Egy átlag ember haja évente olyan 10-13 cm-ert nő ha jól tudom. 3 hónap alatt kb. 3-4 cm. Én is lenövesztésbe kezdtem, gyorsan növő, dús, sűrű hajam van, de július óta 10 cm-ert nőtt csak le a melír.
2012. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált a ricinus és a hajkapszula, bár nekem alapjáratom nagyon gyorsan nő a hajam. 3 hónap alatt 7-9 centit nő nekem ezek használatával.
2012. jan. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tényleg segítenek ezek a haj vitaminok? Én nem nagyon hiszek ezekben, de lehet hogy kipróbálnám ha működik. DM, Rossmann ilyen helyeken lehet venni?


Legelső voltam.

2012. jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem a Revalid, meg a Biovanne nem vált be, viszont a DM-es Das Gesunde Plus igen. Keress rá itt GYIK-en, sokan dícsérik :)
2012. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) még egy kérdés: nektek a das gesunde plus hatása mennyi idő után volt látható?
2012. jan. 16. 20:10
 6/6 anonim válasza:
Nagyon is sokat számít a hajápolási rutin,én a fejbőrömre a difeeltől a rozmaring +menta olajat,a teljes hajhosszamra az argán olaját,ez 2 órán keresztül rajta hagyom a hajamon,van hogy 3-ra vagy akár egy éjszakát,majd a difeel samoponja,kondicionálója és kókuszolajat használok a hajvégemre,illetve nem vasalom,igyekszem teljesen kerülni,hogy hő érje a hajam.Fontos a hővédő használata és a kondicionáló+ olaj,ez a 3 kombó a legfontosabb! Ezeken kívül érdemes kollagént és c-vitamint szedni.
júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!