Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ápolod a hajad?

Hogyan ápolod a hajad?

Figyelt kérdés
Mit szoktál csinálni, milyen krémeket, pakolásokat használsz, hogy szép és ápolt maradjon a hajad? Esetleg elég annyi, hogy nem vasalod és szárítgatod?
2012. jan. 15. 20:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
kérdező: értem.felkeltetted érdeklődésemet iránta :D nem tudsz róla képet mutatni?előre is köszönöm.
2012. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

úristen, kur.va sok időtök van.

én heti 3szor megmosom, aztán ennyi. mégis mindig szép, és nem költök rá tízezreket.

2012. jan. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

[link]

Hű, na ez volna az :D


Utolsó! Akkor légy hálás az Istennek, hogy olyan hajjal áldott meg a sors, amivel nem kell egyebet csinálnod. Írtam korábban, hogy se nem vasalom, se nem szárítgatom, mégis ilyen a hajam. És tudod mit? Megéri az a pár perc heti 3x, minthogy olyan legyen a hajam , mint 5 éve volt (akkor még vállig ért és egy betegség miatt nagy része ki is hullott, ezért is kezdtem a ricinusos pakolásba). De azért örülök, hogy neked semmi bajod sincsen és elégedett vagy a hajaddal.

2012. jan. 16. 20:27
 14/19 anonim ***** válasza:
köszi szépen,utána nézek majd dm-be. :D megkérdezhetem,hogy milyen hosszú a hajad?
2012. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
most olyan hátközépig ér :D (vagy talán annál is kicsit hosszabb), de sokkal hosszabbra szeretném, amikor még általános iskolás voltam, akkor bőven derék alatt volt (még rá is ültem), csak aztán gimiben lett nagyon rövid, meg ritkás. Most végre megnőtt és besűrűsödött :)
2012. jan. 16. 21:00
 16/19 anonim ***** válasza:
az már szép.én utóbbi hónapokba elhanyagoltam így vágni kellett belőle 5centit,de még így is a lapockám aljáig ér.
2012. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

természetesen ápolom a hajamat, és nem használok rá semmi agyon reklámozott, bolti szintetikus szemetet.

Tojássampon házilag: http://www.youtube.com/watch?v=0uh6RotBOys

2012. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ezer köszönet ezért a videoért kedves utolsó (ment is a zöld)! Már régóta ki akartam próbálni ezt a tojássampont, de nem tudtam konkrétan a receptjét, vagy nem voltam bizonyos benne, hogy jó! Köszi szépen!
2012. jan. 17. 21:01
 19/19 anonim ***** válasza:

1. Hetente egyszer mosom, és pakolást is teszek rá minden alkalommal. Kizárólag csontfésűt (vagy fát) használok, és leggyakrabban kibontva viselem a hajam (max.laza copf).

2. Sampon: Syoss, de le fogom cserélni egy természetes gyógynövénysamponra.

3. Pakolás: csak házi készítésűt használok, legjobban eddig a mézes-olívaolajos pakolás vált be. Fenék aljáig érő hajam van, eléggé meggyengült a vége, de ettől baromi gyorsan megerősödött :)

4. Miután bő vízzel lemosom a pakolás nagyját (min. 3-4 óra után), még almaecetes vízben (lavórban) áztatom a hajam öt-tíz percig, és a fejbőrömet is jól átmasszírozom vele. Fertőtlenít, felfrissít, leviszi a maradék pakolást+hihetetlenül gyönyörű fényt ad a hajnak. Ráadásul sokkal kevésbé zsírosodik a hajam tőle.

5. Sosem szárítom a hajam (télen sem).

6. Rendszeresen szedek vasat és kovaföld kapszulát (nekem bevált), illetve sok diót és banánt eszek.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2012. jan. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!