Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan ápolod a hajad?

Hogyan ápolod a hajad?

Figyelt kérdés
Mit szoktál csinálni, milyen krémeket, pakolásokat használsz, hogy szép és ápolt maradjon a hajad? Esetleg elég annyi, hogy nem vasalod és szárítgatod?
2012. jan. 15. 20:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Meg szoktam mosni és utána meg is szárítom :))
2012. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én heti 3x mosom kb,heti 1x pakolást teszek rá,ami annyiböl ál kb,hogy ricinusolaj+olivaolaj,ezt kb 5órát hagyom rajta,majd lemosom,megszáritom,elötte hövédö+glis kur balzsam,ha kész a száritás hajvégápolot teszek rá szintén gliskur.Naponta vasalom,ekkor néha zselé+lakk,ennyi:) L/14
2012. jan. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

sampon: kallos tápláló krémsampon száraz töredezett hajra.

balzsam: wella pro series repair.

pakolás: kallos

hajvégápoló: avonos.

nyáron nem szoktam szárítani a hajam,de amúgy mindig.vasalni 1-2 hónaponként,ha elkap a "hév" :D

2012. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21.04es vagyok heti 2szer mosok hajat,szerda-vasárnap.és zsíros-lelapuló hajam van. és még hajhabot használok. 21L
2012. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hetente 2x mosom. Hajmosás előtt ricinus és olívaolaj keveréket teszek a fejemre, amit 4 óráig rajta hagyok. Sampon+balzsam, majd sörös öblítést alkalmazok a legvégén. Kókuszolajat teszek ezután a hajamra.

Napi 2x használok hajvégápolót. Semmilyen kémiai hatásnak nem teszem ki a hajam.

2012. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nálam úgy néz ki a dolog, hogy festem viszont hajkellékesben veszem a festéket, amely kifejezetten az én, vékonyszálú, világos hajamra jó. Viszont odafigyelek, hogy 6-8 hetente fessem, gyakrabban nem merem.

A samponom általában mindig más, de most meg vagyok elégedve ezzel a Nivea színvédővel. Balzsam szintén Nivea, hosszú, töredezésre hajlamos hajra való. Kb kéthetente teszek rá ricinusolajos, tojásos pakolást. Hetente 1-2 alkalommal használok Kallos pakolást, és mindennap teszek rá tejproteines hajtejet :D az utóbbit nem kell egyébként kimosni, csak kicsit benedvesítem a végét és kész. Heti 2-3 alkalommal mosok hajat, soha nem szárítom, vasalni meg annyira sem vasalom, mivel nincs is hajvasalóm. Ja és a hajkefém is ez a sertésszőrből készült kímélő fajta :D

2012. jan. 15. 21:50
 7/19 anonim ***** válasza:
kérdező: mi az a tejproteines hajtej?életemben nem hallottam róla :D
2012. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Körülbelül 2 naponta mosom


Kallos krémsampont használok,azzal megmosom,utána Kallos balzsammal kenem be,ezt néhány perc után leöblítem.Ezt minden alkalommal megteszem.

Havonta egyszer festés után,sampon használat után,Kallos hajkrémmel kenem be,fél óra után lemosom.

Minden hajmosás után megszárítom.Nem vasalom soha.

2012. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

7-es!

Nem olyan régen vettem, ez a sima Balea (vagy, ha úgy tetszik DM-es márka) hajápoló tej. Ezzel a márkával amúgy is elégedett voltam, de múltkor megláttam a boltban, amúgy sem volt nagy ára, gondoltam kipróbálom. Nagyon jó! Ilyen kis pumpás tégelyben van.

Nagyon puha lesz utána a hajam, sokkal jobban, mint akármelyik Kallos terméktől, vagy balzsamtól, plusz nem is töredezik azóta a hajam. Pedig ezzel mindig is sok problémám volt.

2012. jan. 15. 22:22
 10/19 anonim ***** válasza:

2 naponta mosom ezzel a szilikonmentes samponnal, és a balzsamot is használom: [link]

Minden hajmosás utáni reggel kivasalom, ha nem, akkor összekötöm, vagy hajpántot teszek bele. Hajvasalás előtt mindig használok hővédőt.

Heti egyszer alkalmazom a ricinusolajas-olívaolajas hajpakolást, általában egész éjszakára. Ha jó illatú hajat szeretnék, akkor teszek a végekre ebből a szérumból: [link]

Ha pedig végeztem a reggeli frizuraalakítással, akkor ilyet fújok a hajamra: [link]

Nagyjából ennyi, ha nem használom a kimosós balzsamot, akkor fújós, azonnali balzsamot fújok rá. 18L

2012. jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!