Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szárítsam a göndör...

Mindsick4you kérdése:

Hogyan szárítsam a göndör hajamat, hogy ne menjenek szét a fürtök, de ne is lapuljanak le?

Figyelt kérdés
Nem tőből göndörödő hajam van és sosem sikerül úgy beállítanom, hogy ne lapuljon a fejemre az egész, de ne menjenek szét a fürtök. Csak hajhabot használok, egy kicsit szárítom tárcsás hajszárítóval, majd hagyom, hogy magától száradjon meg teljesen.
2012. jan. 15. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nagyon vizes,akkor törüld jól meg,tegyél rá hajhabot,aztán magától megszárad!:)
2012. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem fog túl hamar szétjönni?
2012. jan. 15. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Én soha nem szárítom, akkor olyan vagyok mint egy oroszlán, száll az egész stb. Megtörlöm, és megszárad magától. Nem is szoktam mondjuk fésülni, csak hajmosás előtt, mert akkor szintén szétesik az egész. Így meg egyben maradnak a fürtök, és nem is lapos. Illetve én minden reggel hajhabot teszek rá. :)
2012. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Diffúzoros hajszárítóval.
2012. jan. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi figyelmetlen voltam. A tárcsás lehet a diffúzoros. Akkor viszont nincs több ötletem. Ez még az én hullámos hajamat is begöndöríti hab, és minden egyéb nélkül, pedig a csípőmig ér, szóval súlya is van. És oroszlán sem leszek tőle. Kérj tanácsot a fodrászodtól, hátha tud ajánlani valamit.
2012. jan. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!