Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik Gliss Kur vált be nektek?

Melyik Gliss Kur vált be nektek?

Figyelt kérdés
Száraz, félhosszú a hajam, dús, hullámos és a vége ilyen seprűs, töredezett. Melyik Gliss kur lenne rá a legjobb? Kinek mi vált be? Jah és könnyen zsírosodik. Köszi 15/L
2012. jan. 15. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem az összes Gliss Kur beválik, szép puha és sokáig illatos lesz tőle a hajam

de ha választani kellene, akkor a fekete

2012. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszii :DD Még várok válaszokat :D Ment a zöldkéz
2012. jan. 15. 14:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a hosszú,egyenes,könnyen zsírosodó,ugyanakkor seprűs végű hajamra a citromsárga flakonos Gliss Kur cuccok váltak be,de szerintem az összes Gliss Kur nagyon jó,főleg ha a hajtípusának megfelelőt vesz az ember. Szerintem olvasd el melyikre mi van írva és ha a leírás illika te hajadra,akkor azt válaszd.
2012. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem vált be sajnos
2012. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Mindenkinek ment a zöldkéz. Most azon golndokozok hogy Satin Relax-ot, vagy a feketét vagy. teljeskörű regeneráló 19-et csak nem tudom hogy jó lenne-e a hajamra
2012. jan. 15. 14:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én hajam totálkárosra roncsolódott a sok szívástól. Sokan azt mondták le fog esni... Aztán kipróbáltam a fekete Gliss Kurt és csodát tett :) 1 hónapja használom és most már majdnem teljesen egészséges. Viszont neked nem ezt ajánlom ha csak a vége töredezett és könnyen zsírosodik, mert sokszor olvasom pl itt hogy feketét használtak és attól zsírosodott a hajuk.
2012. jan. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :D Akkor vagy a Satin relax vagy. a teljeskörű regeneráló 19 lesz csak nem tudom melyik lenne a jobb? Szerintetek? Ment a zöldkéz :D
2012. jan. 15. 14:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Szoke, vekonyszalu hajam van. Frissen mosva a vegei allnak 47290 fele. Kicsit serult talan. Es en ket termek amit egyszerre hasznalok. Meg pedig a keratin komplexes 7 taplalo olajas atlatszos sargas sampont plusz a gliss kur hajolajat. Kicsit az huzos aron van, de bmikkr ujra vennem. Persze ezen kivul meg balzsamot vagy pakolast is, de az nem gliss kuros.:)
2012. febr. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah es ami plusz pont h nekem kb masodik nap mar kicsit zsirosnak tunik a hajam tove. Ennel meg nem.:)
2012. febr. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!