Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért olyan népszerű a nők...

Miért olyan népszerű a nők körében a Gliss Kur fújós, nem kimosandó balzsamspay?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mert jó
2012. jan. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ennyire ilyen elérhető áron?
2012. jan. 4. 00:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is azt használom :)

tényleg jó.

2012. jan. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert időt nyerek vele,nem kell pakolással a fejemen szaladgálni 10-25 percig és nálam ugyanaz a kellemes tapintás a hatás.Fényessé teszi és ráadásul nagyon jó illata lesz a hajamnak.
2012. jan. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem tudom. Egyszer vettem, mert akciós volt úgy, hogy egy sampon és egy ilyen fújós balzsam volt összecsomagolva.

Nekem iszonyatosan viszket tőle a fejbőröm, volt olyan, hogy ki is sebesedett. Úgyhogy inkább maradok a hagyományos kimosandó változatnál, ez kb 2 perccel hosszabbítja meg a hajmosás folyamatát, és legalább nincs minden bajom tőle.

Biztos van, akinek bejött, de én csak rosszat tudok mondani.

2012. jan. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Mert megkönnyíti a fésülködést és nagyon jó illata lesz a hajamnak tőle. Én szeretem vizesen (hiába mondják, hogy nem tesz jót, én amióta élek így fésülöm és semmi baja ettől a hajamnak)kifésülni a hajam és enélkül szinte lehetetlen lenne. Én emellett használok mindig pakolást is. Az összes GK spray nagyon jó kivétel a fekete, mert attól szörnyen zsírosodik a haj.


20/L

2012. jan. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én próbáltam több színűt is belőle, tény, hogy nagyon jó illatú, akkor éppen jól kifésülhető, és puha egy napig, de megéri, hogy min. dupla annyiszor kelljen miatta hajat mosni, mert nekem eléggé zsírosodik tőle, inkább sima kimosható pakolást teszek rá, és csak 90 %-ban mosom ki, teljes tökéletes a hatás.
2012. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, én is ezt használom. Nem vagyok annyira elájulva tőle, de mivel elég vacak, gubancolódós hajam van, és ezzel sokkal könnyebb kifésülni, mint nélküle, ezért kitartok mellette.
2012. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát én nagyon szeretem. Igen könnyebb kifésülni, meg nekem a száraz hajamnak nagyon jót tesz.. és nem zsírosítja be.

Még jó, hogy írtátok, hogy A fekete nem olyan jó, mert akk rózsaszínt veszek.:)

2012. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Értelmes kérdés. Azért mert jó és csak ezzel tudom kifésülni a hajamat. -.-
2012. jan. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!