Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Neked be valtak a Gliss Kur...

Neked be valtak a Gliss Kur termekek?

Figyelt kérdés
HA igen mennyi ido utan es melyik termek? (sampon,balzsam stb)
2011. nov. 18. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem igen, a samponokból mindig olyat veszek, ami igénybevett hajra van, vagy szálkásra, vagy töredezettre és én 2 éve csak Gliss Kur samponokat veszek, nekem nagyon jót tesz a hajammal, emellett még a pakolásokat is Gliss Kur-ból veszem, abból is volt már többféle és mindegyik nagyon rendbe hozza a hajamat-hozzáteszem elég sokat formázom és folyamatosan váltogatom a színét, szóval kopik is száradna és töredezne is, és ezek mellett nekem nagyon beváltak.

A többi termékéről nem sokat tudok, de ez a kettő(sampon és pakolás) szerintem az ilyen árban kapható hajápolási termékek közül kimagaslóan jó.

Nekem 1-2 használat után már nagyon hozza a várt eredményt a sampon és a pakolás is.:)

2011. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
töredezés elleni balzsamot használtam hát nekem egyáltalán nem vált be teljesen összeragasztotta a hajam (mármint úgy egybeállt tőle) egy használat után abbahagytam
2011. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem nem, ragadós és zsíros lesz tőlük
2011. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a sárga sampont és a festett hajra való balzsamot szeretem, és a spray balzsamok is jók, csak az új feketétől zsírosodott hamarabb a hajam.
2011. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nagyon bevált!!!! A lilát használom a sampont és a balzsamot is :) már az első használat után lehetett látni, hogy csillog, nem lapul le, nem is látszik. hogy töredezett :) Nagyon meg vagyok vele elégedve!

2011. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!