Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S! Ilyen csíkos a...

S. O. S! Ilyen csíkos a combom és a fenekem már jóideje (kép lent) Ez mégis mi pontosan, és mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

[link]


Nemtudom, mi ez, de már évek óta ilyen, és mindig is nagyon zavart.... Van valami krém vagy valami, amivel el tudom mulasztani?


2012. jan. 14. 19:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem bizonyos bőrregeneráló kezelések valamennyit javíthatnak rajta. Legalábbis én ezt olvastam, de az tuti hogy megfizethetetlen a pórnép számára. :)

Meg mindenképp fontos a sok folyadékfogyasztás, hogy a bőröd megfelelően hidratált legyen, ezzel ha nem is tünteted el a meglévőket, de megelőzöd a következőket. Napi 2-3 liter víz.

2012. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A Vichinek van rá egy elég jó kréme. Azt próbáld ki, plusz minden nap, fürdésnél csinálj meleg-hideg zuhanyt rá.Jót tesz a vérkeringésednek, feszessé teszi a bört. Ezt a kettőt szoktam alkalmazni, és kezd egyre jobb lenni:);)
2012. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Fürdés utáni olajozás sokat segít rajta! :)
2012. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csak szólok hogy a pasik kb 90%-a azt sem tudja, hogy mi az a stria és észre sem veszi :D de azért próbálkozhatsz ez ott fog maradni.
2012. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen a lábamond, de sztem évekig észre sem vettem....
2012. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!