Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borzasztó egészségtelen a...

Borzasztó egészségtelen a hajvégem?

Figyelt kérdés
Vágás után pár nappal már felszálkásodik. Azt vettem észre hogy némelyiken "csomó" van. Csak váll alá érő a hajam. Vastag szálú, erőteljesen hullámos/göndör, vasalni ritkán és gyorsan vasalom, mert nem bírja. Csúnya a hajvégem nagyon, és nem tudom, mit csináljak vele? Az a baj nem hiszek a mesterséges dolgokban túlzottan,sőt,semmiben sem, de kíváncsi lennék a praktikákra.. Szeretném növeszteni, de így nem megy. Amúgy nem feltűnően csúnya,de rossz pl végigsimítani, mert ahány hajszál, annyi felé áll a vége..
2012. jan. 14. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is szálkás és mindig idegesített, ezért állandóan levágattam, de ugyanolyan lett hamar. De mivel meg szeretném növeszteni a hajamat, így muszáj elviselnem, hogy ilyen. Szóval egy ideje már nem zavar. Te is próbálj meg nem foglalkozni vele.

Amúgy tehetsz érte, hogy kicsit selymesebb legyen. Én használok hajvégápolót meg balzsamokat, sztem neked is jó lenne. Van az Avonnak is hajvégápolója, az is jó, kb. 700 Ft. Én Tab szilikonos hajvégápolót használok, az 1200 Ft de akciósan 800-ért szoktam venni a Rossmannban. Meg ami még nagyon jó szerintem, az a Gliss Kur balzsam spray-e: [link]

Nekem ugyanilyen van. Nagyon szeretem, tényleg selymesebb lesz tőle a hajam és az illata is jó.

Plusz a Kallos tejproteines pakolása is isteni. Tényleg használ, finom az illata és olcsó is.

2012. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én is használok minden szart de nem sokat segít ://

most mézes tejes cuccot használok sokáig használtam olivaolajas-tojásos pakolást... most a ricinus olajról olvastam, azt fogom kipróbálni! én is a hajnövesztésre gyúrok.:) :/

2012. jan. 14. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:

De igazából a kérdésedet sem értem.. Ajánlgattam dolgokat, nem, te használsz már, nem jók. (Ilyeneket használsz? ...) szóval.. ha tudod, hogy mi van, mit akarsz, akkor mi a kérdés? Ezeken kívül szted még mit csinálhatnál a hajvégeiddel? Hát vágasd le - nem jó, vagy kezeld - nem jó.

???

2012. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak az számít ám, hogy jársz fodrászhoz vágatni belőle, vagy hogy mennyi hülyeséget teszel rá, hanem az is, hogy mit viszel be a szervezetedbe. Hidd el, hogy a belső táplálás sokkal fontosabb! Megiszod-e a napi 3 liter folyadékot és sűrűn eszel-e zöldséget, gyümölcsöt...stb Szerintem nem ártana valamilyen hajkapszulát is szedned. Ha ez mind megvan, akkor szimplán genetika.
2012. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm ! Kapszulát veszek majd!

Hát sokmindent kipróbáltam,de mindentől ugyan olyan maradt a hajam. Pl sokan esküdöztek ugye a ricinus olajra h sokkal selymesebb már első alkalommal, nekem olyan volt mintha nem csináltam volna semmit. És még sok más dologgal, ilyen sampon, olyan balzsam, ilyen hajpakolást, mindegyiket végig használtam , de olyan,mintha csak sima vízzel mosnék kb. hajat. Semmi különbség!

2012. jan. 17. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!