Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarnából vöröses, mahagón...

Sötétbarnából vöröses, mahagónibarna? Tartós festékkel vagy színezővel?

Figyelt kérdés
Eléggé erős a hajam, sűrű, sötétbarna. A színe inkább fakó, fénytelen. Nagyon tetszik mostanság a vörösesebb beütésű barna haj, úgy gondoltam felfrissítem a frizurám ilyen színnel. Elvileg pár árnyalattal eltérőt szeretnék, akkor megteszi a tartós hajszínező is? Régen voltak élénk vörös melírjaim, rendesen kiszívta a hajam, és sokáig tartott míg lenövesztettem. A rendes festékkel ez a gondom, hogy lenő, a színező viszont kikopik, de nem tudom, mennyire éri meg ugyanannyiért megvenni.
2012. jan. 13. 00:10
 1/1 anonim válasza:
Ajánlom a L'Oreal Casting Creme Gloss szinezőket, nagyon szép árnyalatok vannak és fokozatosan kopik ki hajmosásról hajmosásra, amellett, hogy teljesen természetesnek hat a színük. Ha vöröses fényt szeretnél, akkor próbáld ki az 535 Csokoládé vagy az 530 Praliné árnyalatot.
2012. jan. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!