Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkés hajat sötétbarnából?...

Szőkés hajat sötétbarnából? Hogyan? Melírozás mennyire ártalmas?

Figyelt kérdés

Sötétbarna hajam van, sose volt festve, már nagyon unom. Szeretném kivilágosítani, de úgy tudom, a szívatás nagyon ártalmas. Kiszárítja a hajat, hamar eltörik, és az egész egy nagy trutyi lesz a végén...

Azon gondolkodom, hogy fésűs technikával bemelíroztatom. Ez nem szívatás ugye? Nem ártalmas...


2011. nov. 29. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonlóképpen vagyok. Én a festett fekete hajamból szeretnék szőkét varázsoltatni újra. Holnap megyek fodrászhoz. Mi úgy kezdünk neki, hogy színleszedőt használunk előszöris, és abból lesz a sötétbarna, ráfestünk valami sötétszőkét, tehát kb. sötétbarna lesz. Utána 2-3 hét múlva szivatunk rajta...hát valahogy így. Melírozva még nem volt a hajam, nem tudom, az ártalmas-e. Szerintem a szivatást te sem úszod meg ha sötétbarna a hajad.
2011. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha ésszel van csinálva akkor nem lesz semmi baja a hajadnak a szivatástól sem,de a melírozáshoz is kelleni fog ha sötét a hajad.
2011. nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!