Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ilyen ocsmány a lábam? ) :

Miért ilyen ocsmány a lábam? ) :

Figyelt kérdés

[link]

Pont ilyen (nem azok a kiütésszerű izék, hanem azok a piros pöttyök). Végig olyan, leginkább a lábszáramon látszik :( Mit tegyek ellene?


2012. jan. 12. 17:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Írtátok hogy fehér a bőrötök, egy kis szín elhalványítja majd nyugi. Nekem is ilyesmi szokott lenni télen de nyárra amikor rövid nacit húzok és lebarnulok szinte nem is látszik! Nyugi!
2013. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát, csak az a baj, hogy nagyon nehezen barnulok. De már úgyis megfogadtam, hogy azértis le fogok barnulni idén :) Majd meglátjuk, remélem halványulni fog.
2013. ápr. 7. 18:15
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ilyen, csak a barnább bőrűeknek kevésbé, vagy szinte nem is látszik.
2014. máj. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
De én ahány lányt látok, mindegyiknek tökéletes egyszínű :( Még csak halványan se ilyen senkinek. Annyira utálom, hogy nem vehetek fel átlátszó harisnyát...
2014. máj. 20. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!