Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melirsapka vagy fólia?

Melirsapka vagy fólia?

Figyelt kérdés

Festett szőke hajam van és szeretnék bele barna tincseket, de nem tudom, hogy melirsapival vagy fóliával rakassam bele?

Melyik a jobb?


2012. jan. 10. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
ha fodrász csinálja telesen mindegy, de én a fóliásat jobban szeretem.
2012. jan. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen fodrász fogja csinálni és ő is a fóliát javasolta én pedig a sapival hezitáltam.
2012. jan. 10. 13:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Fóliával egyszerűbb, én magamnak szoktam. De nem értem miért te gondolkodsz ezen mikor a fodrász csinálja, nem te. Az eredmény ugyanaz.
2012. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha vékonyabb tincseket akarsz és rövid a hajad, általában sapkával csinálják, hosszú hajnál elég macerás és nem is lesz szép, úgyhogy fóliával szokás, ha vastagabb csíkokat akarsz (ne akarj, ronda és az utóbbi pár évben még csak divatosnak se nevezhető)

De amúgy haj és fodrászfüggő.

2012. jan. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A sapkás melírnál nem lehet a megoldani hogy később nagyjából ugyan azokat a tincseket húzzák ki a sapkán hogy csak a tövét szőkítsék. A fóliásnál viszonylag könnyen ki lehet válogatni a korábbi tincseket így nem kell attól félni hogy némely rész túl sokszor lesz szőkítve. Ez főleg hosszú hajnál fontos.
2012. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tőle a fodrász kérdezte melyik legyen, hozzátette ő a fóliát ajánlaná, nekem nem túl hosszú a hajam (vállig érő) és nem szeretnék ronda vastag tincseket, inkább szolid satírt. szóval ezért is hezitáltam rajta, mert gondoltam valami különbség csak van a két technika között. magamnak soha nem merném megcsinálni.
2012. jan. 11. 08:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!