Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melírsapka használata. De...

Melírsapka használata. De hogyan? És mennyi ideig legyen a hajon a szőke festék?

Figyelt kérdés
Vettem egy melírsapit.Ami két részből áll.A külső része lyukas,az alatta levő nem.Akkor az alatta levőt is gondolom ki kell lyukasztani,ugye?
2010. júl. 16. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:

csak óvatosan az otthoni szőkítéssel, az egyik ismerősömnek leégett a haja:S

Amúgy szerintem nem kell lyukasztgatni, mert van rajta lyuk, bár azt nem értem, hogy miért 2 van belőle. Horgolótűvel fogod tudni szépen kihúzogatni a szálakat, de nem fogok tudni ilyen módszerrel egészen a tövétől befesteni...

2010. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem a melírsapkának semmi értelme, inkább útban van mint hogy hasznos lenne.

én úgy szoktam hogy fogok kis vékony tincseket és bekenem, befóliázom őket. aztán attól függ meddig hagyod rajta hogy milyen világosra akarod. meg persze hogy milyen a festék, nekem semmilyen szőke nem világosította ki a hajam. csak a szőkítőpor.

2010. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. júl. 16. 14:38
 4/6 Betthinah ***** válasza:
én épp a lyukasztással szenvedek... de úgy vagyok vele, lehet kiszedem az alsó réteget.. xDD
2011. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Betthinah ***** válasza:
Nagyon jó vláasz, amit írtál, a fóliás melír, de az a gond, hogy az egy 12 mm-es hajnál nem igazán előnyös és nem is igazán kivitelezhető. Oo
2011. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 G.Ency válasza:
Azt tudjátok hogy a hajat alatta, hogy kell fésülni?
2013. febr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!