Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrkeményedés?! Mit csináljak...

Bőrkeményedés?! Mit csináljak vele? Nagyon idegesít.

Figyelt kérdés
Az egyik lában nagyujján, kialakult egy nagyobb bőrkeményedés, de a többi ujjamon is látom hogy kezd olyan lenni. Most mit csináljak? Mitől van ez egyáltalán? A cipő okozza? Nagyon ronda, hogy lehet eltüntetni? 16L
2012. jan. 8. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
van bőrkeményedés elleni krém
2012. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pedikűrös.
2012. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fürdés után, mikor jól kiázott, ledörzsölöd habkővel.
2012. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Dörzsölni szoktam fürdés után, de egyáltalán nem segít rajta. Pedikűröshöz nem szeretnék menni, de a krémnek utána járok. Köszi :)
2012. jan. 8. 19:39
 5/9 anonim ***** válasza:
A krém nem fog segíteni. Erre találták ki a pedikűröst. Ha nem akarsz menni, a te dolgod. Viszont egy idő után jönnek a tyúkszemek, amik már nem a nagyon egyszerű kategória. Csonthártya gyulladást is okozhatnak. De nekem aztán 8, te kértél tanácsot.
2012. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz pedikűröshöz menni? Nem csak lakkozással foglalkoznak, hanem a bőrkeményedésekkel is. otthon úgysem tudod eltüntetni, csak rosszabb lesz.
2012. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy ez már tyúkszem :S De még nem láttam olyat. Lehet hogy az van nekem is?
2012. jan. 8. 21:43
 8/9 anonim ***** válasza:
fotózd le, és rakd fel, megmondom.
2012. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért félsz a pedikűröstől, mindenképp menj el, amíg még rá tudsz állni a lábadra. Egyébként a rossz lábbeli miatt alakult ki, vagy azért, mert túl keskeny az orra, és nem férnek el benne normálisan az ujjaid, vagy pedig edzőcipőd van, aminek semmi tartása, és rosszul áll benn a lábad.
2012. jan. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!