Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen festéket hol lehet...

Ilyen festéket hol lehet venni, illetve mennyire tartós? Link->

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=ep1niI..

igazából inkább a rózsaszín érdekelne szeretnék egy tincset a hajamba. tudtok olyan festéket ami csak ilyen pár hajmosásig van és nem roncsolja a hajat?/ győrben/


2012. jan. 5. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Barátnőm vett ilyesmi festéket, bár az tubusban volt, nem tégelyben és a egyik nyáron festettük vele a hajunkat. Nem tudom, talán egy fordászkellékesnél vette.


Nekem akkor pont szőke hajam volt és festettem kék csíkokat, persze hogy zöld lett belőle, neki meg sötétbarna és azon nem nagyon látszott semmi.

Ezt vízzel ki lehetett mosni De szerintem kb ugyanaz volt, mintha vízfestékkel befestettük volna, vagy temperával.


Annál régebben meg suliban kék szempilla spirállal is befestettünk egy tincset másik lánnyal, neki a világosbarna haján jól látszott és az tényleg kék lett. Jó abból rózsaszín nincs, de mindegy.

2012. jan. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!