Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Érden (újfalu) hol lehet...

Érden (újfalu) hol lehet venni járólapot + hozzá dolgokat illetve festéket+ hozzá dolgokat?

Figyelt kérdés
amit online megtudok rendelni és házhoz is szállítják. vagy ha nem érden akkor még hol tudok venni ilyen dolgokat amit házhoz szállítanak? és perzse nem túl drága? kérlek segítsetek! nagyon fontos és sürgős lenne. köszönöm
2011. máj. 20. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:

A törökbálinti Brico-ban ill. a csepeli Bauhausban mindent megkapsz, mindenféle minőségben (szerintem a Bauhaus jobb minőségben és árban is, de ezt döntsd el Te) és - persze pénzért - mindent hazaszállítanak neked.

Azt megkérdezhetem, hogy merre van Érden az Újfalu? Újtelepre (Sasvárosra) gondolsz, vagy máshol van?

2011. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát nem tudom hogy hogyan mondjam: van ugye ófalu ami ott van ahol a minaret. újfalu (legalábbis mi így nevezzük) pedig ahogy felmész a központba ahol a buszpályaudvar is van. tehát tulajdonképpen érd alsó vagy felső attól függően mindkettő nekünk újfalu de leginkább alsó mivel az ott van a központ mellett pont és mi általában úgy szoktuk mondani hogy megyünk újfaluba akkor az azt jelenti hogy ahol a buszpályaudvar van érd alsónál. most már tudod? egyébként miért kérdezted? majd légyszi írj vissza. köszi
2011. máj. 23. 07:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!