Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Merre találhatok Pesten...

Merre találhatok Pesten hajkellékest, ahol remélhetőleg tudok venni zöld, illetve kék színezőt vagy festéket?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
az óbuda auchanban van egy. nem tudom mennyire esik közel hozzád. ott van kék,zöld rózsaszín és még néhány színű hajszínező. 3600 ft egy tubus az sokáig elég ha csak tincseket akarsz. kb. 12 mosást bír ki egy festés
2009. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jaj, köszi!:) én eddig a fóti Auchanba jártam, egyszer vettem ott kék hajfestéket, aztán amikor a héten bementem, nem volt már semmi csak narancs, lila meg pink. köszi a tippet! megnézem. :)
2009. nov. 15. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Wesselényi utcában van egy nagyon jó!!! Mindenféle szín és tartósság, sztem nézd meg, én mindig ott veszek rózsaszínt meg türkizkéket. :)
2009. nov. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösziiii:) megnézem:)
2009. nov. 16. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!