Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Te szoláriumozol? Miért?

Te szoláriumozol? Miért?

Figyelt kérdés
Elég fehér bőröm van, mondták már, hogy jót tenne nekem egy szolárium. Én viszont eléggé ellene vagyok, szerintem nem ad természetes barnaságot inkább mintha sárga lenne az ember vagy nem tudom... Ti hogy vagytok ezzel?
2012. jan. 2. 20:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én igen. Fehér bőröm van, de már évek óta nem voltam teljesen kifakulva. Nem szeretem, mert sápadtnak tűnök, nem egészségesnek, és ha le vagyok barnulva kevésbé látszanak a bőrhibáim, nem kell alapozót használnom. És mivel szárít is, pattanásom is sokkal kevesebb van, pedig régen sok volt. Nem vagyok agyon szolizva, csak egy természetes színem van, és nem is vagyok sárga. Sárgás színt inkább az önbarnító ad (tudom, mert próbáltam, de nagyon természetellenes volt). Nekem a Coffee Love csövek váltak be leginkább, ezek adják a legszebb és legtermészetesebb színt. Amúgy szoláriumunk van, így szerencsére nekem ingyen van, de amíg nem volt, addig is ugyanúgy kiadtam érte a pénzt. Heti 1-2 alkalom, nem olyan borzasztó összeg. 19/L
2012. jan. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem járok, életemben egyszer (és utoljára) voltam a nagynénémmel 15 évesen, egyszerűen nem találok rá okot, minek is kéne bárkinek ilyen helyekre járnia. Az pedig, hogy az utcánkban most már csak 70 ft/perc az egyik szoliban, elég sokat elárul azt illetően, mennyire leáldozóban van a szolizás divatja...


26 N

2012. jan. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem, mert elég sok anyajegyem van, így nekem nem is szabad, de kreol bőröm van és ezért nincs is szükségem rá.
2012. jan. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én világéletemben szoliellenes voltam, de sajnos most, 20 évesen borzasztó minőségű lett a bőröm, tele lettem pattanással, pedig 13-15 éves korom után azt hittem, hogy ez már elmúlt... Voltam mindenféle vizsgálaton, semmilyen hormonproblémát nem találtak nálam, igyekszem egészségesen étkezni, és mégsem javul... Így a kozmetikus tanácsára próbáltam ki a szolit először (a múlt héten), és láthatóan szebb lett a bőröm 10 perc után. (Kreol bőröm van, nem volt sok a 10 perc.) Úgyhogy lehet ma is megyek (: De nem tudnék rászokni...
2012. jan. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 szemerey ***** válasza:

Sárga színe a mindenféle barnítóktól van valakinek.

Én két éve járok minden héten 1x vagy 2x, ahogy időm engedi, 9 vagy 12 percre állóba. Nem vagyok csoki,de fehér sem.

A napozás időigényes és fárasztó, ezért nyáron is járok.


Főleg annak ajánlom annak akinek fontos, hogy egyenletes színe legyen.

2012. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nekem egyenletes a színem. Egyenletesen fehér :D
2012. jan. 3. 15:07
 17/19 szemerey ***** válasza:

Nincs a fehérebb bőrrel semmi baj, ha egyenletes :)

Nyáron szoktak furán kinézni az emberek :D

2012. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Igen az ismerős nekem is :D Egyszer elfeküdtem a napon Horvátországba úgy, hogy a tenyerem a comobomon maradt mert elaludtam. Na érdekesen néztem ki utána, egy fehér tenyérnyommal xD
2012. jan. 3. 18:29
 19/19 szemerey ***** válasza:

Egyszer haverommal strandolni mentünk. Mikor megláttam nekivetkőzve, lefordultam a matracról, ahogy kinézett :))

Előtte nap valami atlétában és combközépig érő gatyában lehetett a jelek szerint. Behaltam rajta. Az érdekes az benne, hogy a nyár további részén sem tudta behozni egymást a színbeli lemaradás..

2012. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!