Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Te szoláriumozol? Miért?

Te szoláriumozol? Miért?

Figyelt kérdés
Elég fehér bőröm van, mondták már, hogy jót tenne nekem egy szolárium. Én viszont eléggé ellene vagyok, szerintem nem ad természetes barnaságot inkább mintha sárga lenne az ember vagy nem tudom... Ti hogy vagytok ezzel?
2012. jan. 2. 20:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem. Én is fehér vagyok, de teszek rá, a bőröm nem bírja a napot, nem fogom azért tönkretenni mert a barna most a menő.
2012. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
én jártam szoliba, de nagyon semmi haszna se volt. Annyi h télen is barnább volt a bőröm. Ha neked nincs bajod a fehér bőröddel akk csak azért ne járt mert más "javasolja"
2012. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

én igen. mert nem árt egy kis barnaság

22f

2012. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én nem értem miért adnak ezért ki emberek pénzt... Télen felesleges barnának lenni, nyáron meg gépezés helyett aki kint van a napon annak úgyis lesz egy kis színe. Amúgy én egyre jobban inkább azt látom, hogy a fehér bőr most a "divat"
2012. jan. 2. 20:45
 5/19 anonim ***** válasza:
én járok, és azért mert így se a háta se az arcom nem pattanásos, és szebbnek látom magam ha a bőröm barnább. nekem vhogy önbizalmat ad. 17l
2012. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ja és a pattanásokra a legjobb kezelés sztem
2012. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

1. sápadt bőröm van

2. hajamhoz jobban áll az egészséges barna szín

3. jót tesz a pattijaimnak

4. el tudok vonulni arra azokra a röpke percekre a rohanó világtól

2012. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem is világos a bőröm, sötétkék a szemem és ehhez majdnem fekete haj. Mint hófehérke:) És mégsem tűnök sápadtnak!

Nem szolizok mert elég vékony, érzékeny bőröm van. Sötét a hajam, de nem tűnök sápadtnak.

[link]

2012. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én azért járok heti 1x (6 percre) mert így nem jönnek vissza a hátamra a pattanások. :)

Amikor elfelejtek menni, és kihagyok 1 hetet akkor sajna megint előjönnek a gyulladt pattanások a hátamra, és elég nehéz őket kezelni.

Én ezért járok.

(bár barna nem vagyok attól a 6 perctől) :D

2012. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Azt mondom hogy nem túlzásba véve még nem olyan vészes mert jó lehet a pattanásokra, de akik agyonszoláriumozzák magukat azoknak nem értem hogy ez miért jó. Szerintem nagyon csúnya az a fajta barnaság...
2012. jan. 2. 22:41
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!