Naaa milyen vok? :D

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2012. jan. 2. 16:40
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%
Háát én is kb így nézek ki bakker,és mégsem vagyok ilyen beképzelt p.icsa! :D rád legyek féltékeny xD sztem nincs mire.
2012. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%

igazából nem :'D

de áruld már el,hogy miért jó ruhában a fürdőkádban pózolni??

2012. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim válasza:
100%
elhányom magam a személyiségedtől.De én szebb vagyok ;) úgyhogy szívtál haver. :D
2012. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
hátöö a kérdés vagy fake, vagy nagyon hülye vagy, de szerintem inkább az elöbbi. ha már megakarod szerencsétlent szivatni akkor csinálhatnád jobban isXD
2012. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
19%

Én is szép vagyok, de te is az vagy.

Elismerem azt, aki jól néz ki. Szerintem nincs semmi gond avval, ha tudod magadról. Most álszenteskedj, hogy ááá dehogyiss!!??

Ugyanmár!:)

Lehet lepontozni...

24/N

2012. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
A szép de beképzelt sztereotípiát tökéletesen hozod!
2012. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%

előző: e ha tudja akkor mi a francnak rakna ki képet magáról???

szóval a kérdésre válaszolva: szerintem eléggé beképzelt vagy... és mióta divat az hogy egy fürdőkádva ülve pózolj??? egyébként nem lennél rossz... csak a belső... nem hiszem hogy olyan jó lenne... az első kép meg nagyon rossz.. a póz is és a környezet is... mármint úgy néz ki, mintha be lenne húzva a hasad, és direkt kicsit fel... öö felmittoménmized a hátad hogy nagyobbnak látszon a melled... szóval hagyd már... alapjában szép vagy, az alakod is jó, a belsőkre figyelj nagyon... ez most jó szándékú komment, nem féltékenységből ered és nem a "hogyha nem divatos akkor az a baj, ha meg divatos akkor meg műp.csa, átlag, tucat stb." hozzáállás... tényleg csak jót akarok neked...

2012. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
most nem az hogy előző, nem igaz, mert a 26#-ra értettem.. :D
2012. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
ááá bakker... 25#-ös... azt hittem legalább a memóriám jó
2012. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

Szexi?

Amúgy azért itt kérdezgeti, mert máshol már akkor leszólják, ha csak kinyitja a száját, olyan buta.

2012. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!