Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legjobb, legerősebb hajvasaló?

Legjobb, legerősebb hajvasaló?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon erős,göndör, és dús a hajam. Légyszí ajánljatok olyan hajvasalót ami nagyon jól egyenesít, ha lehet széles legyen, és mondom nagyon profi. Köszike
2011. dec. 25. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Remington, de akkor olyat vegyél, ami 230 °C-ig melegszik. Pl ez vastag lapos: [link]
2011. dec. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2011. dec. 25. 23:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy állítólag nagyon jók a Ga.ma hajvasalók is, de arról nem tudok nyilatkozni, mert Remingtonom van. De én a helyedben tutira nem vasalnám ki a göndör fürtjeimet :)
2011. dec. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Régebben megőrültem, hogy ahogy kivasaltam és kiléptem az utcára rögtön visszagöndörödött, de most már megtetszett így göndören most így hordom, de azét szeretnék egy nagyon szuperet venni és akkor hol így hol úgy hordanám:)
2011. dec. 25. 23:53
 5/6 anonim válasza:
állítólag remington s6500
2012. jan. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2012. jan. 8. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!