Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép az ilyen haj?

Szerintetek szép az ilyen haj?

Figyelt kérdés

[link]


csak azért kérdezem,mert nekem is pont ilyen ha kivasalom,met amugy gondor,és én szeretném levágatni ,de vannak akik azt mondják,hogy így szép,meg ok alig várják,hogy olyan hosszu legyen,mint nekem,viszont vannak akik szerint ez meg tul hosszu és muszálj levágatnom.régen én is szerettem volna levágatni,de sosem lett rovid,mert ugy is hosszu volt,és most nem tudom mit csináljak,mert kezd megtetszeni,de nem tudom,hogy szép-e igy a hajam.amugy a derekam alá ér egy picit a hajam,és egy kicsit más barna


2011. dec. 25. 21:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ilyen van ,csak sötétbarna. Imádom-imádom, de olyan jó lenne néha levágatni :) Mindegy, nem fogom, nem szabaaad! :D

19L

2011. dec. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szoval: GYONYORU! Bar nekem is ilyen lenne:)
2011. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szép, szerintem le ne vágasd!:) amúgy nekem is kb ilyen hajam volt és levágattam rövidre olyan vállig érőre és azóta is bánom, mert nem akar megnőni :((
2011. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vágasd le ! Postacímem üzibe elküldöm,és a hajat küldheted idee :DDDD Kb én is ölni tudnék egy ilyen hajért*.*
2011. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!