Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek szép az ilyen haj?

Szerintetek szép az ilyen haj?

Figyelt kérdés

[link]


csak azért kérdezem,mert nekem is pont ilyen ha kivasalom,met amugy gondor,és én szeretném levágatni ,de vannak akik azt mondják,hogy így szép,meg ok alig várják,hogy olyan hosszu legyen,mint nekem,viszont vannak akik szerint ez meg tul hosszu és muszálj levágatnom.régen én is szerettem volna levágatni,de sosem lett rovid,mert ugy is hosszu volt,és most nem tudom mit csináljak,mert kezd megtetszeni,de nem tudom,hogy szép-e igy a hajam.amugy a derekam alá ér egy picit a hajam,és egy kicsit más barna


2011. dec. 25. 21:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
az még kimaradt,hogy kivasalva a vastagsága pontosa ugyan ilyen
2011. dec. 25. 21:35
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szép:) én is irigyellek érte:)
2011. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szép:) de ha göndör lenne még szebb lenne:D
2011. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

oh my god! derékig érő haj... akaroooom! xD


Viccet félretéve ölni tudnék a derékig érő (egészséges nem vékonyszálú, szép) hajért! Le ne vágasd! max csak egy 5-6 centit a végéből

ja és ha göndör akkor meg különösöen jó ha hosszú, úgyhogy nehogy elmenj fodrászhoz! xD

2011. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez nem kérdéses,persze,hogy szép. De ha te le akarod vágatni,ám legyen,a te döntésed,hogy levágatod vagy sem.

De,hogy összekösd a kellemest a hasznossal,add el a hajad fodrászkellékesnél (?) ha tényleg ápolt és szép hosszú,akkor sokat fogsz érte kapni :)

2011. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nagyon szép a hajad szerintem se vágasd le:-)))


De ha nagyon le akarod vágatni akkor esetleg a végéből hogy egészséges legyen vagy tépettre az is jól állna szerintem :-)) De csak akkor ha NAGYON le akarod vágni

2011. dec. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne vágasd le nagyon szép :) a pasiknak is jobban tetszik a hosszú haj :D
2011. dec. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szép, de szerintem lehetne dúsabb, ne nagyon vágasd le
2011. dec. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtudom, hogy levágattad, megkereslek és jól leszidlak! Gyönyörű ez a haj, összetenném két kezem ilyen hosszúért. Ne vágasd le, vagy ha tényleg nagyon leakarod, akkor fokozatosan rövidülj, először mondjuk maximum 10 centit, és ha még mindig rövidet akarsz, akkor még vágathatod tovább, de ha levágatod rövidre, az nagyon hosszú idő múlva nő újra meg... Én is így jártam, ma már derékig érő hajam lehetne, ha nem vágattam volna le mindig... Most meg várhatok 2-3 évet, mire megnő akkorára. Szóval szerintem jól gondold meg.
2011. dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik! örülnék, ha ilyen hosszú lenne a hajam! :)
2011. dec. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!