Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ecset hiányába festhetem...

Ecset hiányába festhetem fésűvel a hajam?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy nincs ecsetem, és nem is kaptam sehol.Nem váltok színt, és lenövésem se nagyon van (talán fél centi), csak ki van kopva a vörös, és azt szeretném frísíteni.Arra gondoltam hogy van olyan fésűm, aminek az egyik felén sűrü a fogazat, a másíkon ritka, és hogy a sűrü feléle kenném a festéket és tincsenként befésülném a hajam.

Megtudom így csinálni?Persze utána össze maszíroznám!


2011. dec. 22. 09:15
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ne kezdj neki, mert a sűrű fogazatú fésű attól függetlenül, hogy funkcionálhat akár ecsetnek, nem fogja úgy befogni és lehetséges, hogy foltos lesz. Ha van otthon esetleg fogkeféd, amit még nem használtál, beválhat. Én már festettem a hajam úgy és jó lett (úgy jártam mint te, nem kaptam sehol). A legjobb ha fodrász végzi ezt a tevékenységet. Sok szerencsét és Boldog karácsonyt!
2011. dec. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszat.

Idő közben végül befestettem fésüvel, csak azért nem írtam ide mert nem jött válasz és nem gondoltam hogy még valaki foglalkozni fog a kérdéssel.

Jó lett, nem foltos egyáltalán, egyenletesen befogta.

Színváltásnál lehet az lett volna, de most inkább csak a meglévő szín fényét adtam vissza és így jó volt.

Próbáltam már egyszer fogkefével, de nekem nem sikerült azza begubancolta a hajam. :)

Amúgy jobb szeretek fodrászhoz menni, de már november elején azt mondta hogy csak a 2 ünnep közt tud fogadni, én pedig nem szeretnék fénytelen, fakó hajjal lenni ma a családi képeken. :)


Neked is Boldog Karácsonyt!

2011. dec. 24. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!