Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő után festhetem be...

Mennyi idő után festhetem be újra a hajam?

Figyelt kérdés
még csak egy hete festettem utoljára (színezővel), de nem tetszik a színe és újra be akarom festeni. befolyásolja ez az eredményt?
2011. aug. 30. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen előéletű és színű hajat festettél mivel milyenre? és ezután milyenre szeretnéd?
2011. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szőkét (az erdeti hajszínem, nem túl világos) szerettem volna egy kellemes élénk, mondjuk világosbarna árnyalatra, de a tapasztalaim szerint mindig sötétebb lesz az eredmény mint várnád, ezért a Loreal casting creme gloss aranyszőke hajszínezőjével befestettem, de nem lett barna csak sötétszőke-szerű, viszont még azon belül sem nezeném "aranyszőkének", inkább egy ilyen hideg fénye van. és most itt tartok.


hát, te kérdezted :) :D

2011. aug. 30. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
várj még vele min 2 hetet
2011. aug. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nagyon károsítja a hajat ha túl gyakran festem, de mivel csak most az egyszer csinálnék ilyet, én most csak arra vagyok kíváncsi, hogy a színeredményt befolyásolja-e az hogy mennyit várok 2 hajfestés között.
2011. aug. 31. 10:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!