Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen korban már festhetem a...

AĐA kérdése:

Ilyen korban már festhetem a hajam?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,egyenes félhosszú barna hajam van kb ilyesmi: [link]

Már nagyon régóta szeretnék ilyen vörös hajat: [link]


Szerintetek ilyen korban lehet már festeni a hajat?

Ha igen,szívatás nélkül "megúszhatom?"



(Gyógynövényes hajfestékre gondoltam,hátha nem károsítaná annyira.)


ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!


2011. nov. 13. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ahhoz le kell majd szívni a hajad ami nagyon tönkre fogja vágni és elsőre nem is biztos hogy sikerül ilyen színt varázsolni, a másik meg hogy ha meg unod majd ezt a színt mire ebből is mást csinálnak neked... az megint egy leszívás! Jól gondold meg, inkább csak vörös melírt rakass a hajadba.
2011. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Leszívást semmiképp nem szeretnék.Ezek szerint le kell mondanom róla...

Köszönöm szép a választ!

2011. nov. 13. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen festettem be a hajam feketére..majd barnára majd vörösre :D mostmeg feketére akarom majd nyárra :D(de már 15 vagyok , mindjárt 16 :D és egyszer se szivattam le mer nem ilyen rikitó színt akartam) Befestem mégegyszer feketére a hajam és abbahagyom.. utánnanéztem és egy idő utána majd hulik a hajam...azt meg nem akarom..inkább más színbe gondolkodj szerintem.
2011. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neked is köszi(:
2011. nov. 14. 14:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!