Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kéne tennem, hogy ne...

Mit kéne tennem, hogy ne legyen szőrös a combom?

Figyelt kérdés
amikor látok egy lányt/nőt mini szoknyában vagy shortban,akk feltűnik,hogy szőrtelen a combjuk.most ez mindenkinél így van csak nálam nem vagy szőrtelenítik?!szóval gyári vagy nem az?én egy 14 éves lány vagyok és nagyon fehér a bőröm,nem szoktam napozni meg ilyenek és tök szőrös a combom,de nem szeretném elkezdeni szőrteleníteni,mert akkor örökké kéne csinálnom,mert mint tudjuk,akárhányszor szőrteleníti az ember akármely testrészét,a szőr csak erősebb lesz és gyorsabban fog nőni!de így nem merek elmenni a nyáron a Balatonhoz napozni az ismerősökkel,mert félek hogy kinevetnek...szóval,most akkor elég lenne valahogy megoldanom,hogy napozok és majd kiszőkül,meg ilyenek vagy szőrtelenítsem?köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 18. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az biztos, hogy ez "gyári" :D...csak gondolom valakinél nem látszódik annyira, nekem pl. annyira nem feltűnő, de én gyantáztatni fogom.
2009. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A szerencsésebbeknek nem lehet látni, kevés vagy éppen szőke ott a szőr.

Nekem sajna sok van és sötét hajam van, szóval a szőröm is sötét, így még feltűnőbb. De én nem hagyom ennyibe, epilálom inkább. Csúnya, ha egy lánynak szőrös a lába!

2009. máj. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnéd leborotválni/gyantáztatni és nagyon zavar téged akkor szerintem szökíttsed ki:D én mondjuk gyantáztatom és szerintem meg éri..mert csak olyan jó 2-3 hét után kezdene kinöni a ször...és am is a gyantátol ritkul a szőr..;-) :))
2009. máj. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkitől!

amúgy nem mondtam,hogy nem szőrtelenítek,mert a lábszáramat,hónaljamat és a nemiszervem környékét is borotválom,csak nem akartam a combomat is,de ha ez a helyzet,akkor mégis csak fogom!és még egyszer kössz a válaszokat és kössz hogy ti legalább nem kötöttetek belém:P

2009. máj. 18. 16:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyanta, de ha nyáron lebarnulsz akkor kiszőkül + rá is barnulsz:)
2009. máj. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is 14 vagyok, nekem is látszik, de nem annyira feltűnő. Én sem szőrtelenítem a combom se, meg a karom se. Próbálok barnulni rá, mert akkor kevésbé látszik. Próbáld meg te is, hátha nálad is beválik!:)
2009. máj. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én leborotválom és kész! Ott nem erösödik meg úgy a ször,mint mondjuk a nemi szerven, és nem nö olyan gyorsan se vissza.
2009. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!