Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kéne tennem, hogy a hajam...

Mit kéne tennem, hogy a hajam ne szálljon és újra kezelhető legyen? Többi lennt.

Figyelt kérdés

1 éve szőkére melíroztatom a hajam...már a három negyede szőke..: ))és olyan tőle mint a szénabála...-.-"

pedig eddig könnyen kezelhető volt ..most pedig száll mint a nemtudommi..://

balzsamot mindent kipróbáltam(valami új praktikát várok)...mivel tudnám visszakapni a könnyen kezelhető puha tapintású hajamat?:(


2011. szept. 21. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
hagyd,hogy a levegőn száradjon meg, és kenhetnél rá valami olajat,amitől nem száll..
2011. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, mindenképp vmi olajat vegyél. én épp most jöttem a fodrásztól, befestettem szőkére. én mindig a nedves hajamra teszek olajat és hajsprayt is, és mindig szép lesz, néha kivasalom, akkor főleg jó, sima tapintású lesz, és ez után egy kis waxot szoktam kenni a végére meg a tetejére, és nagyon szép lesz tőle. :) meg a hajfényspray is jó :)
2011. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

mindig levegőn szárad meg..: ))

vagy éjszaka mikor alszom...utálom szárítani,talán életembe 4 x szárítottam meg...: OO akkor is azért mert úszás volt..: DD

amúgy milyen olajra gondoltok?:)

használok balzsamot és hajsprayt is...sokan mondták,hogy olajnak étolajat tegyek rá az felszedi a korpát is ami a fejbőrön van és fényes is lesz tőle hajam..és még javasolták a tojást is...valami tapasztalat? nektek mi erről a véleményetek?:)

2011. szept. 21. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:
szia, első vagyok szerintem egy egyszerű drogériás hajolaj is megteszi:)
2011. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!