Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom, úgy beszárítani...

Hogyan tudom, úgy beszárítani göndör hajamat, hogy egyenes maradjon és ne "szálljon"?

Figyelt kérdés
A különböző hajegyenesítő samponok és balzsamok nem váltak be.
2011. jan. 17. 15:34
 1/2 anonim válasza:

Nekem is ez a problémám. Nagyon hullámos, már-már göndör hajam van. Régen nagyon sokat vasaltam amitől teljesen tönkrement a hajam. Használtam én is különböző hajegyenesítő samponokat, spray-ket balzsamokat. Nem igazán jöttek be.

Én sem tudom mi tévő legye, ha kiegyenesítem akkor is pár óráig bírja és elkezd behullámosodni, göndörödni.

Ilyen nyálkás időben meg sem próbálom kiegyenesíteni... fölösleges lenne.

2011. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én be tudom szárítani egyenesre a hajam, viszont azzal, hogy száll nekem is gondjaim vannak.

Ha egyszeri alkalomról van szó, akkor szárítsd be a legnagyobb körkefével, de úgy, hogy minden tincsre tegyél előtte habot. Én a taft hajrögzítő habját használtam festett hajra (ilyen bordó flakonban van). Viszont vigyázz vele, mert én többször is így szárítottam meg a hajam + még kicsit vasaltam is utána, hogy még tökéletesebb legyen, viszont pár használat után teljesen tönkrement a hajam. Sokkal kisebb lett a mennyisége, mint előtte. Mondjuk én festetem a hajam szőkére, ami eleve nagyon roncsolja, plusz hajszárító, plusz hab, plusz vasalás és ez mind teljesen betett neki. Sokat kellett vágatnom belőle, hogy utána szép legyen. De ha egyszeri alkalomról van szó, akkor szerintem nyugodtan kipróbálhatod. (A fodrászom is így csinálja, onnan van az ötlet.)

2011. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!