Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvégápolót és hajpako...

Milyen hajvégápolót és hajpakolásokat ajánlotok egy szénné égett agyon roncsolt hajra?

Figyelt kérdés
feketéből lett világosbarna a hajam, csak otthon kezdtem el... leégettem az egészet, a felét le kellett vágni, ami maradt az is kb életveszélyes állapotban van:S A fejbőröm is teljesen szét van száradva. A barátnőm placentás hajpakolást ajánlott. A fodrászom aztmondta, kenhetek rá oliva olajat is meg mézet (azt eddig is használta) de az nem zárja össze a hajam külső szerkezetét, csak megpuhítja.Szerinte próbálkozzak modernebb, bolti hajpakolásokkal, és mindig kenjem hajvégápolóval. Tudtok ajánlani valami megfizethető árú cuccot? Mert igen csak sok pénzemet elvitte a fodrász és a sok szőkítés..:(
2011. dec. 16. 06:26
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Gyógyszertárban vehetsz ricinusolajat.

2011. dec. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen! Én mint FODRÁSZ ajánlom neked a hajszerkezet újraépítést a joycotól! Igaz nem éppen olcsó, de azért megfizethető de garantáltan helyrehozza a hajad eredeti sőt jobb állapotába fél év alatt!

Látod látod, ha világosodni akarsz melír!:)) Én is melírozok most, hogy világosabb legyek:) És így is megviseli:)

Balzsamot mindig használ, ha lehet 10percig hagyd rajta!

2011. dec. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
MILYEN AZ A PLACENTÁS HAJPAKOLÁS?????
2011. dec. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző: kiabálni bunkóság, és használd a keresőt talán...


Na igen, te legalább megtanultad, hogy a hajfestegetés nem épp otthoni művelet, és ha festeted, szánd rá a pénzt? :S Az előzőekben ajánlott kezelést nem ismerem, egy próbát adhatsz neki. De a tönkrement hajat semmi nem állítja helyre. A placentás, lattés, stb hajpakolás nagyon jó... egy egészséges hajnak pont megfelel, de egy iylen tönkrementnek... :S Ha olyan jól sikerül leégetned, mint egy barátnőmnek (bár neki fodrász csinálta, a tied lehet még rosszabb?! O_o) jó esetben kicsit segítenek a professzionálisabb cuccok. De hát azók jóérzéssel sem nevezhetőek olcsónak, mert 5ezer körül kezdődnek. :S

Én is csak azt tudom javasolni, mait a fodrászod.

(nem tudom, mennyire van levágva a hajad, a fent említett barátnőmnek egész rövidre lett, így csak pár hónapig szenvedett vele, azalatt megnőtt a saját haja, a fejbőre is helyre jött, levágták a maradék tönrement részt is rendszeresen, és így fél év után nem látszott semmi. Igaz, azóta nem festeti. :D)

2011. dec. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na vettem placentás hajpakolást, meg mézes tejes sampont. remélem jó lesz. :(egyébként kicsit túloztam, azért annyira nem életveszélyes most az állapota, mert végülis annyira nincs eltörve, mert levágtunk vagy 6 centit belőle.. szal ami maradt az csak simán száraz, de azért még bőven menthető az állapota! valami jó hajvégápolót tudtok ajánlani?? amúgy a ricinusolajat ismerem, amkor van itthon, szoktam azt is tenni az olivás mézes pakolásba)
2011. dec. 16. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Avon,kallos,hajvégápoló.
2011. dec. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Évekig vasaltam a hajam úgy, hogy nem használtam semmit, csak sampont. Gondolhatod, mi lett a vége. Annyira el volt törve a hajam, hogy az katasztrófa volt. Levágott a fodrász kb. 7 centit. Onnantól kezdve hetente 1x használtam a kallos placentás hajpakolását. Az utóbbi 1 évben hetente 2x mosok hajat és amikor időm engedi hétköznap is teszek pakolást a hajamra (az egyik hajmosási nap fix: szombat vagy vasárnap).

Amióta rendszeresen használom sokkal kevésbé törik a hajam, puhább, selymesebb, fényesebb. Egyszóval sokkal egészségesebb, életerősebb.

Időközben vettem kallos hajvégápoló szérumot is, ugyanis még mindig vasalom a hajamat. Amióta használom a szérumot sokkal könnyebb kivasalni a hajvégeimet (korábban meggyűlt vele a bajom) és tartósabb is.


Szóval jószívvel tudom ajánlani a pakolást és a hajvégápoló szérumot is!

16/L

2011. dec. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!