Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajpakolásokat ajánloto...

Milyen hajpakolásokat ajánlotok töredezett hajra?

Figyelt kérdés

Elég töredezett a hajam, valószínűleg a hajvasalás miatt...

Már a végéből is le lett vágatva, Garnier balzsamot is használtam, meg natúr sampont direkt töredezett a hajra, de semmit nem használtak :(( Bár a sampont nem sokszor használtam kb 3-4-szer szóval nem csodálom, hogy nem ért semmit... Készülök hajvégápolót venni, hajpakolást, balzsamot, és mindent ami segíthet.


Nektek milyen szerek váltak be töredezett hajra? Körülbelül mennyi idő után látszódott az eredmény?

Nagyon köszönöm a válaszokat!


14/l


2011. nov. 18. 10:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Én is pont így jártam, mint te. Hajvasalótól + a hajszárító forró levegőjétől nekem is nagyon eltöredezett a hajam, kb 15 cm tört le. Én egy kicsit vágattam most belőle. Amik nekem nagyon beváltak: Kallos latte kókuszos hajpakolás. 5-10 percig hagyom a hajamon és nagyon puha lesz tőle. Használok még ricinusolajat egy héten 2szer kb. Néha rakok hozzá tojássárgáját. És az elmaradhatatlan a Gliss Kur Ultimate Hair repair spray. Kb 2 hét után már látszott az eredmény, ami egyre látványosabb lett. Mióta ezeket használom rendszeresen, sokkal egészségesebb a hajam! A hajvasalót csak ritkán használom azóta heti max 2 alkalommal. Remélem tudtam segíteni!

21/l

2011. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A hajnak jót tesz ha 3 havonta vágatsz belőle.Ilyen hőformázások mellett pedig kell neki a a védelem.Én a hajban maradó gliss kur kifésülő balzsamot ajánlom minden mosás után és hetente 1x egy jó hajpakolás.
2011. nov. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :))
2011. nov. 18. 10:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Szija! Nekem nagyon bevált a Syoss Repair Therapy balzsamja, 2 hét után látványos lett az eredmény!!! Heti 2x mosok hajat, nem öblítem ki rendesen a balzsamot és csak a hajvégekre kenem!!! nekem nagyon bevált. a másik ami nagyon jó a Gliss Kur Express hajregenáló balzsamja spray formában, sárgás színü. Ezt nem szoktam kimosni, vizesen befújom és szárítom. Sajnos nekem is a vasalástól csúnya a hajam. :/ de mostmár hála ezeknek nem látszik meg a heti 2x-i hajvasalás se!! Remélem tudtam segíteni :)
2011. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A második vagyok.Igen ahogy az utolsó válaszoló írta a syoss nagyon jó.
2011. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

11:15-ös vagyok.

Örülök hogy neked is bevált :)

Annyit még hozzátennék hogy amit az első írt a kókuszos kallos-os pakolást is használtam régen, nagyon bevált, csak azért hagytam abba mert már így is annyi mindent kenek szegény hajamra :)

2011. nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon köszönöm!! Sokat segítettetek! :D

Azt hiszem, tudom mit kérek karácsonyra! :D

2011. nov. 18. 11:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Serical Latte

Tab Milk&Honey

Serical Placenta

Gliss Kur Ultimate Repair hajpaoklás,sampon,spray

Ezekek mind nagyon jók rá:)

2011. nov. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vágass a végéből, hogy felfrissüljön, és néha dörzsöld át testápolóval a végét.
2011. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én korpásodásra hajlamos hajra való sampont használok, mert korábban évekig küzdöttem a korpásodással. Hajmosás után kallos placentás hajpakolást teszek a hajamra, amit 30-40 percig hagyok a hajamon (a tégelyen kb. 30 percet írtak). Zuhanysakpát teszek a fejemre és úgy tekerem törölközőbe, a törölköző kicsit melegen tartja a hajamat, ami megintcsak jó. Utána langyos vízzel kiöblítem a hajamból a pakolást és kicsit áttörlöm a hajam, majd kb. 10 percig törölközőbe csavarom a hajam, hogy a törölköző magába szívja a vizet. Utána gliss kur hajbalzsamot teszek a hajamra, ezt nem kell kimosni.

Most már meg is szárítom a hajam nagyjából, mert nagyon félek, nehogy kihulljon. De tavasszal, nyáron hagyom, hogy magától megszáradjon.

Este mikor már csak tévézek és a hajam már csak nyirkos kallos hajvégápoló szérumot teszek a hajvégeimre. Ez azért is vált be annyira, mert korábban mindig azzal küzdöttem, hogy a hajvégeim visszakunkorodta és szanaszét állt, hiába vasaltam. Mióta a hajvégápolót használok egyenes marad napokig!

Nekem ezek csodát tettek a hajammal, fényes, puha, selymes tapintású, egészsges lett a hajam.


Linkelek képeket a termékekről, amit használok:

Kallos placentás hajpakolás, 275 ml-set veszek 3-400Ft-ért és kb. 2hónapig elég. [link]

Gliss kur hajbalzsam, ebből 3-4 fújás bőven elég, ezt 900Ft-ért vettem, de már 3 hónapja használom és a fele még mindig meg van. [link]

Kallos hajvégápoló szérum, ezt még csak egy hónapja használom, de imádom. Én teljesen rászoktam a kallosra, ha elfogy a balzsamon szerintem keresek majd kallos balzsamot is, mert a pakolás és a hajvégápoló széruma nagyon bevált. Ezt 500Ft-ért vettem. [link]

16/L

2011. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!