Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemény az Arabian Glow...

Vélemény az Arabian Glow barnítógyöngyökről?

Figyelt kérdés

Megéri szerintetek? Csak arcra való?

Mennyi barnít?


2011. dec. 14. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Enyhén barnít, picit csillog, én néha azt teszek fel 'pirosító' helyett, szerintem nem rossz vétel, szépen fel lehet vinni ecsettel... Arcra, ha dekoltázsra teszed akkor is jó, csak nem kell vastagon; nekem egyedül a tartósságával van bajom..:(
2011. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az 1. válaszolóval, a tartósságot kivéve. Mivel ezek a gyöngyök púder, vagy pirosító helyett használhatóak, így a tartósabb eredményhez előtte alapozni is kell.
2011. dec. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vok, szoktam alapozni, akkor is elég hamar 'színét veszti', olyan 3-4 óra múlva.. nekem legalábbis..:(
2011. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kincső Szabó ***** válasza:
Helló! Én is használtam ezt a terméket és amig új volt tökéletesen működött de egy idő után a golyók megkeményedtek és nem ment szinte semmi a sminkpamacsra. Mintha egy kemény réteg keletkezett volna rájuk...már nem púderesek.
2012. jan. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!