Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Srácok! Mit gondoltok a...

Srácok! Mit gondoltok a festett hajú lányokról?

Figyelt kérdés
Nem az extrém színű (kék, rózsaszín) hajúakra gondolok.
2011. dec. 11. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy jól áll-e neki. Alapvetően nem diszkriminálom őket emiatt, mert simán elképzelhető, hogy egy bizonyos szín jobban áll neki, mint a természetadta szín.
2011. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Konzervatív ízlésű vagyok, és magam is inkább a kevésbé kirívó ruházatot illetve hajviseletet kedvelem. A hajfestéssel (amennyiben az nem extrém), vagy például a melírozással semmi problémám, ha a frizura jól áll az adott lánynak, illik az arcához, a bőrszínéhez, a szeméhez, karakteréhez stb.


Megjegyezném még, hogy a platinaszőkét, az alul barna, felül szőke, illetve 3-4 színből álló fagylaltkelyhet a fejen k.-snak tartom, és nem értékelem (nálam tartós kapcsolathoz kizáró ok, legfeljebb egy röpke menetre elmegy...)

2011. dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet az alapján megítélni valakit hogy most festi a haját vagy sem... Nekem a barátnőim festik a hajukat még sem kevesebb emberek mint én... Én a természetes hajszínt részesítem előnyben szerintem mindenkinek az áll a legjobban amivel a világra jött... Lehet megcáfolni... Kinek kell az a macera hogy minden hónapban több ezret költsön arra hogy befesse a haját...
2011. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem midnenkinek az áll a legjobban. Nekem világosbarna, olyan semmilyen hajszínem volt, sokkal jobban áll mióta befestettem csokibarnára.
2011. dec. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

na...én fekete hajjal születtem...aztán kibarnultam...és a fekete sokkal jobban áll....mivel fekete a szemöldököm is, világosabb szine van a szememnek.....ezerszer karakteresebb lesz a nagyon sötétbarnától ill feketétől az arcom........plusz nem nagy macera...magamnak festem max 10 perc alatt be és max 700ftot költök egy honapban hajfestékre:)

23L

2011. dec. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

Én 2 esetben tartom indokoltnak a hajfestést: ha valakinek seszínű, olyan se barna se szőke hajszíne van, illetve őszülés esetén. Más esetben szimpla időpocsékolás/pénzkidobás. Nekem is volt festve illetve melírozva a hajam, szebb, jobb nem lettem tőle.


25 N

2011. dec. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is osztom az 5. válaszoló véleményét, nem mindenkinek áll jól a sajátja. Nekem is szőkés-barnás-szürkés, semmilyen színű hajam van, ez senkinek nem áll jól, az egész megjelenésemet lerontja. Én nem ragaszkodnék a festéshez ha valamilyen karakteres, rendes színe volna a hajamnak, lehet az szőke, barna, fekete, vörös, mindegy csak lenne valamilyen. De ezzel a semmilyennel nem tudom megbékélni.
2011. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nekem is "seszínű" hajam van bár mindenki állítása szerint gyönyörű..., Úgy gondolom hogy jól áll... És eszem ágában sincs befesteni, mert tudom hogy megbánnám, visszacsinálni eredetire meg borzasztó nehéz... Dehát kinek mi tetszik. Barátnőmnek sötétbarna haja van kékkel pinkkel meg zölddel. És jól áll neki... :D De szerencsére szőkésbarnára fogja festeni... :D
2011. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem pont olyan seszínű hajam volt, azért festettem be hennával sötétbarnára (most olyan feketés-vöröses)
2011. dec. 12. 18:33
 10/10 anonim ***** válasza:

nem tudom miért olyan nagy gond illetve kelt meghökkenést, ha valaki festi a haját.....nekem pl szép barna....de mint mondtam, a fekete százszorta jobban áll....:) és még mindig mondom, hogy nem macera és nem drága...:)

23L

2011. dec. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!