Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntethetném el a...

Hogyan tüntethetném el a karomról a szőrt?

Figyelt kérdés

A bőröm viszonylag világos, a szőröm pedig sötét, és ha nem is nagyon, de annyira erős, hogy engem igazán zavarjon. Sokszor már nem is merek pólóban mutatkozni.

Volt, hogy leepiláltam (fiatal voltam és hülye, nézzétek el), de az a szőrszálak nagy részét csak kitépkedte, így olyan volt, mintha leborotváltam volna, ha pedig mégis 1-2 szálat tövestül kiszedett, akkor néhány nap múlva jött a szőrbenövés. Borotválni pedig nem fogom.

Az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan krém, amit nem kell netről rendelni, és ritkítja, eltünteti vagy kifakítja a szőrszálakat?


2011. dec. 8. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmész kozmetikushoz, kiszőkíti neked!
2011. dec. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, erre én is gondoltam, de jobb szeretnék valamit, amitől eltűnik.

És amúgy ez a kiszőkítés hogy működik? Meddig marad világos?

2011. dec. 8. 16:15
 3/7 anonim ***** válasza:
sósav segít
2011. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csipesz, gyanta, borotva, gyufa.
2011. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gyanta vagy szőrtelenítő krém
2011. dec. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A gyanta is csak kitépkedi, de nem tövestül. És utána szőrbenövés.
2011. dec. 8. 17:39
 7/7 anonim ***** válasza:
a szőkítés attól függ, hoy milyen gyorsan nő a szőröd. Karon általában lassan cserélődik ki, szóval pár hónap alatt lesz újból fekete
2011. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!