Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap megborotválkoztam, de...

Tegnap megborotválkoztam, de kipattogtam. Hogy tüntethetném el?

Figyelt kérdés
A hétvégén randim lesz...
2011. nov. 23. 06:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Este raktam rá fogkrémet, hogy ne jöjjenek ki annyira, de ígyis lettek...
2011. nov. 23. 06:55
 2/3 anonim ***** válasza:

A fogkrém a fogkefére való, nem az arcra.

Használsz vmilyen after shave-et? Alkoholos nem alkoholos? A Nivea-nak vannak jó after shave-jei, nekem azok használtak, nem alkoholosak, krémszerűek, és nálam bevált.

2011. nov. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Embrimicin gél, 1500 ft a gyógyszertárban, neked ilyen bajra fél évig-1évig elég lesz, egy éjszaka alatt eltűnteti a szőrtüszőgyulladást, kipattogzást, hatásos nagyon, direkt pattanásra, gennyes gyulladásra..stb van. A másik a Baneocin gél, ezt orvos írja fel és hasonló krém, úgy 700-800 ft körül lehet egy nagyobb kiszerelés.

Mindegyikben van valamennyi minimális antibiotikum, ez húzza le a gyulladást tulajdonképpen.

Ha van még aloe vera kivonatod rá, az is szuper, ha gyors erdményt szeretnél, mindenképpen ilyen drágább cuccok kellenek rá, nem elég egy after shave szerintem, ha már megvan a baj:S...mondom ezt lányként ugye.

2011. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!