Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jársz szoláriumba? Miért?...

Jársz szoláriumba? Miért? Milyen gyakran egy hónapban? Hány éves F/L vagy? Tisztában vagy vele, hogy milyen hatásai vannak a szolizásnak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 10:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%

Off:

utolsó előtti hozzászólónak:

szerintem nincs abban semmi (a mai világban), ha egy fiú szoliba jár, persze itt is érvényesül, hogy csak mértékkel. Aki sokat van benn, és nagyon látszódik rajta az tényleg eléggé gáz, de szerintem sokkal jobb a barna szín, mint a fehér. Szerintem:)


Amúgy már válaszoltam a kérdésre, és bocs az off-ért.

2009. máj. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én ha akarnék sem tudnék úgy kinézni mint egy grillcsirke, mert nem barnulok annyira. Nekem alapból elég világos a bőröm, és a napon először általában leégek. Ezért strandszezonra szeretek kicsit bebarnulni, erre jó a szoli. Valamint ha a napon barnulnék, akkor mindenhol pántok nyoma lenne rajtam.
2009. máj. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az UV fény a DNS-ben lévő timineket magasabb energiaszintre tolják így kötésképtelenné válnak, a sejtek elhalnak.


Ez nem sci-fi, ez tényleg így van.

2009. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Tisztába vagyok a hatásaival, és fiú létemre járok, de nem érdekel, ki mit mond rá, én hetente kétszer szoktam menni 6 percre, de már csak azért, hogy a színemet tartsam meg, amúgy 17 éves vagyok
2009. szept. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 szemerey ***** válasza:

Tavaly októberben kezdtem el járni, állóba. Eleinte 6 perce hetente kétszer, majd két hónap után 9-re heti egyszer, majd emeltem 12 percre/hét. 30 éves nő vagyok :)

Múlt héten még elmentem, de most nem tervezem, éppen napozásból jövök :)

2011. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
járok. azért hogy szép színem legyen,mert eléggé hófehérke vagyok.most voltam szombaton először,8 percre mentem,de hétfőn,szerdán és pénteken megyek 12 percre,ment pénteken megyek ünnepelni,egybe részes ruhám lesz,és addigra kell egy kis szín.Lány vagyok,15 éves. tisztában vagyok igen.Ha túl leszek a pénteken,utána már csak heti egyszer fogok 12 percekre járni.
2013. febr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!