Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cellulitos a combom. Segíthet ez?

Cellulitos a combom. Segíthet ez?

Figyelt kérdés
Eltűntethetem a cellulitiszt a combomról valamennyire, ha minden nap bekenem cellulit ellenes olajjal, és belemasszírozom masszírozógéppel?
2011. nov. 29. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem elhanyagolható, hogy mit eszel, mennyit mozogsz..

Őszintén remélem, hogy valamilyen hatást el fogsz érni, de az én tapasztalatom sajnos mást mutat.

Szerintem min.4-5 éve diétázom, Rékázom, és kb. ennyi ideje is kenegettem magam ilyen olyan narancsbőr elleni gélekkel, szérumokkal,(rendszeresen, utasítás szerint) és 4-5 éve semmit nem változott. ..volna, ha nem vetek be egyszer-kétszer házi kétkezes narancsbőr masszázst..ezek a krémek szépen kisimítanak, vagy feszesítenek, addig amíg használod, utána meg szétplöttyedhetsz, ezt megint tapasztalatból írom; narancsbőrre látható változást csak a narancsbőr masszázs után láttam(amit persze utána tartani is tudok, ezzel nincs gond), de én még nem találkoztam olyan kencével, ami szó szerint a narancsbőrömet vette volna kezelésbe, és szemmel látható eredménye lett volna!:(

Csavart bőrmasszázs. Én a pasimat is megkértem 1x-2x-3x, mert néhol nem érem el magamnak: az segített, utána múlt egy kicsit, de emellett diétázom, egészséges kajákat eszem, rendszeresen mozgok... szóval makacs,inkább kézzel masszírozd,csavarva, az ér valamit, vagy menj el narancsbőr masszázsra, vagy még talán a vákum-os is jó, csak mielőtt kidobálnád a pénzt az ablakon az X-fajta kencére, lehet, hogy jobban jársz ezen módszerek valamelyikével... ez csak egy tájékoztató jellegű jótanács:)...

De ha mondjuk cukros teát iszol mellette, meg egészségtelen kajákat eszel és nem sportolsz, akkor hiába nyúzod magad.

2011. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*szépen kisimítanak, feszesítenek= pontosítok: a bőr felszínét simítják és feszesítik, nem a mélyebb rétegeket; kb. mintha bekennéd szemránckrémmel..
2011. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is van narancsbőr a combomon,de annyira nem látszik. én azt csinálom, hogy sokat iszom, és próbálok combra "gyúrni" de ha nem jön össze egy kis torna akkor sokat sétálok, lift helyet lépcsőzök stb.
2011. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sok vizet iszok én is, meg nyáron 2 hónapig jártam futni, most meg egy hete elkezdtem Alexandra tornáit, persze nem az egészet (nem 1 órát), mert számomra elég nehéz egyelőre.
2011. dec. 1. 12:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Enni meg nem eszek egészségesen, az biztos, de igyekszem mellőzni az édességeket...
2011. dec. 1. 12:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Ám, köszi a válaszokat!:)
2011. dec. 1. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!