Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez segíthet? többi lent

Ez segíthet? többi lent

Figyelt kérdés

Elég kaka bőröm van.:S Elég sok pattanás van rajta,de száraz és mitesszeres is. A sok nyomkodástol meg hámlik. Járok kozmetikushoz,ha nem megyek sehova nm kenek rá alapozót,suliba se szoktam csak ritkán,nm szeretném ha mégjobban eltömődne. És nagyon sok csokit,meg szärt eszem meg régebben nm is ittam,de már iszom sokat(min 1,5l naponta) és ha egészségesebben ennéék az segítene valamit? és miket egyek?

14 l


2011. okt. 29. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, segítene, de azért abban a korban vagy, mikor ez gyakori probléma így is úgy is. Egyszerűen egészséges étkezés. Sok zöldség, gyümölcs, kevesebb szemét, zsíros kaja, csoki, cukros löttyök...

Az sem árt, ha rendes bioritmusod van, mert a végbélből visszaszívódhat a véráramodba a méreganyagok a székletből, így amiatt is gyakrabban lehetnek pattanásaid.

Ha nem javul a helyzet egyszerűen menj bőrgyógyászhoz, nagyon jó termékeket tudnak felírni.

2011. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igaza van az előző válaszolónak kevesebb szemét kaját egyél ha lehet ne is egyél!!(mármint csokit,zsíros-olajos ételeket és persze diót-forgót-földi mogyorót!! és használj a bőrödhöz való krémet,használj tonikot-bőr tápláló krémet :)

14/L (nekem sokat segített régen nekem is kezdett pattanásos lenni a bőröm de így használok termékeket egyáltalán nincs! )

2011. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!