Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi ez a japcsi őrület? Basszus...

Mi ez a japcsi őrület? Basszus, miért kell ezeket majmolni?

Figyelt kérdés
Undorító egy népség! Nem értem, komolyan!
2011. nov. 27. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez már az 1900-as! évek óta tart, időnként rájön az európaiakra. Úgy tűnik kell valami egzotikus, valami ami itt szokatlan.
2011. nov. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

egyet értek a kérdezővel, szerintem is undorító az összes ferdeszemű, nem csak a japán, hanem a kínai is. mindenki az animéket nézi, meg azt hiszi cukik, pedig undorítóak! fúj.

19L

amúgy h mire jó, azt sajnos nem tudom:SS

2011. nov. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A japánok meg a nyugatiakat "majmolják", mindenki másmilyen akar lenni mint amilyen.:)
2011. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A magyarok sokkal szánalmasabbak bármelyik népnél. Az az undorító hogy leszóltok más népeket akiket cseppet sem ismertek. Ennyit a nagy magyarságról, képmutató agymosott hülyék. Tisztelet a kivételnek, ami igen ritka. Ha ismernétek cseppet is a japán embereket és kultúrát akkor nem mondanátok hogy undorító meg stb. Nem kell szeretni, de valóban olyan hogy követendő példa lehetne. Nem úgy mint a magyar.
2011. nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó válaszolóval.
2011. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Awwww, pedig én nagyon szeretem őket! A nők nagyon szépek, a pasik meg hihetetlen szexisek! Csak pár példa, aki akar rájuk kereshet: Japán, nő: Anna Tsuchiya, Kyary, Yui, Hitomi, Férfi: Gackt, Akanishi Jin, Hyde. Koreai ffi: G dragon, Taeyang. Koreai nők: Minji és Bom a 2NE1-ból. Kínai ffi: Aaron Yan, Jay Chou.


Persze még vannak jó páran :) És le lehet szólni nyugodtan, meg mondani, hogy hogy undorító, de az csak a ti szegénységi bizonyítványotok. :) Tolerancia, emberek! :))

2011. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
oké, tolerancia . és ezekben a pasikban mi a szexi????
2011. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A néger pasikban mi a szexi? Mindenkinek más az ízlése. Nekem ez tetszik. :)
2011. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

néger pasik sem szexik , csak mondom. miért ezzel vágtál vissza, ahelyett, hogy megindokoltad volna a válaszodat ? innen látszik, hogy ezen az oldalon csak veszekedni lehet, értelmesen vitázni nem...

szint.

2011. nov. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem az én indoklási képességeimmel van a baj, hanem a te felfogó képességeddel. Azért hoztam fel a négereket, mert vannak, akiknek ők a szexik. Nekem a japánok. Miért? Neked miért szexisek az európai pasik? Mert neked ők tetszenek. Ilyen egyszerű.
2011. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!