Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Basszus basszus. Most szerinte...

Basszus basszus. Most szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Műkörmöm van, nagyon beütöttem a kezem és az egyik körmöm úgy néz ki, hogy levált teljes egészében:| Nem a műkörmöm hanem a rendes. A körömágynál még tartja magát viszont ha a műkörmöt megmozdítom, mozog az egész és belátni alá, mármint a rendes körmöm alá, vérzett is. A műkörmöt nem tudom leszedni még nagyon tart...lehet, hogy le kell venni a körmöm vagy micsoda?:|
2011. nov. 16. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy le kell venni a körmöd vagy magától fog leesni... jobbulást...
2011. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
úr isten...ezt a körmöm már egyszer le kellett venni:S meghalok:S pont azért kellett régen levenni mert rágtam a körmöm és nagyon beszakadt, begyulladt. most azért rakattam műkörmöt, h. leszokjak végre a körömrágásról, most meg ezért kell levenni...ekkora iróniát...istenem:S
2011. nov. 16. 18:42
 3/12 anonim ***** válasza:

: s

jobbulj

2011. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szorítok! Hova tudtad így beütni?
2011. nov. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kedvesek vagytok:) az ajtófélfába sikerült:S:D:S
2011. nov. 16. 19:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kell leszedni a körmöd. A műkörmöd egy körömcsípővel csípd le róla úgy, hogy közben jó szorosan a körömágyadhoz nyomod a körmöd, aztán ha ez kész, betadint neki, majd kösd át. Pár nap alatt enyhül annyira a fájdalom, hogy simán le tudod vágni a figyegős részt. A körmöd meg kb 4-5 hónap alatt szépen vissza fog nőni.
2011. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hú..hát nem tudom,h. megpróbálkozzak-e vele egyedül:$:D igazából most nem fáj egyáltalán...ha mondjuk hnap sem fog, akkor lehet megpróbálom. köszi
2011. nov. 16. 20:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem megy egyedül, de valaki, ha lefogja, te vágod, vagy fordítva. Ugyanis, ha levágod, kisebb az esély, hogy megint beütöd, és a végén úgy felrántja, hogy tényleg leszakad.
2011. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
az itthoni körömvágóm nem hiszem, hogy vinné, úgyhogy majd inkább a körmösömet felkeresem, aztán majd együtt megoldjuk:) kösz a tanácsot meg a biztatást:)
2011. nov. 16. 20:29
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem volt rajta műköröm,ezért nemtudom ,hogy van e összefüggés.De nagyon hosszú körmeim vannak és uyge beütöttem. Kb a feléig lejütt,és nagyon kicsi tartotta,nagyon fájt. Nekem is fél mozdulattal le lehetett volna rántani,de inkább vigyáztam rá,és pár hét mulva visszanőtt.
2011. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!