Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha citrommal mosom a hajam...

Ha citrommal mosom a hajam akkor tényleg világosabb szőke lesz a hajam színe?

Figyelt kérdés
Szőkés barna a hajam színe és világos szőkét szeretnék.Nem akarom befesteni.!Egyik oldalon azt olvastam hogyha citrommal mosok hajat akkor egy kicsit világosabb lesz a hajnak a színe.Ez igaz?A samponba kell belekeverni citrom levet?És nem károsítja a hajat?A válaszokat előre is köszönöm!:)
2011. nov. 26. 12:26
 1/5 anonim válasza:
Világosítja és a kamilla is, próbáld kamillás samponba keverni az jó ötlet. Mivel természetes így nem kéne h károsítja a hajat.
2011. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szárítani fogja a hajad és ne várj tőle csodát :)
2011. nov. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem károsítja a hajad, mivel a citrom természetes anyag, viszont tényleg ne várj tőle csodát. Talán egy árnyalatnyival lesz világosabb a hajad, de erre semmi garancia. Ha nem akarsz festetni, próbál ki a hajszínezőket,amik 20-30 hajmosás után kijönnek a hajból.:)
2011. nov. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.!:)

Megmostam citrommal,de nem lett egy csöppet se világosabb.

Köszönöm a tanácsot kipróbálok majd a hajszínezőt.!:)

2011. nov. 26. 13:49
 5/5 hümi ***** válasza:
viszont a hajszínezők meg nem világosítanak, és ezt tapasztalatból is mondom.. én kamillás öblítgetést használtam attól talán egy nagyon picit lett világosabb
2011. nov. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!