Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke világos hajamat...

Festett szőke világos hajamat befogja a világosabb színű barna hajfesték?

Figyelt kérdés
befogja? ha igen mennyi alkalom után? stb..
2011. ápr. 1. 13:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Aki csinálta már így, annak milyen tapasztalatai voltak? Egészségesebb lett egy idő után a haja?
2011. ápr. 1. 13:11
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy befogja!:)

Ha nem tördezett a hajad akkor szerintem hip hop észreveszed majd a változást!:)

Meg így lehet, hogy világos barnára, viszont ahogy a sötét hajból se ajánlott egyből a legvilágosabb szőkére festeni, úgy legvilágosabb szőkéből se szabad nagyon hirtelen sötét hajszínt választani!:) De ez a kis fokoazat semmiség:))

2011. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert ami a doboz szerint világos barna, az a világos szőke festett hajon való alkalmazásnál könnyen kripta szökevény szürkés-sötétbarnás árnyalatú lehet. De tényleg. Én már jártam így. Próbálkozz inkább ugyanolyan márkájú, típusú hajfestékkel mint amilyennel előzőleg festve volt. A lényeg, hogy két-három árnyalattal legyen csak sötétebb, mert könnyen sokkal sötétebb lehet mint várnád. Nálam már előfordult, hogy nem tudtam első festésnél szép világosbarnát festeni magamnak, hanem libafos színe lett. Második festésnél meg szebb lett, mert ugye sötétebb volt a kiinduló hajszín. De ha nagyon rád ijesztettem volna, inkább bízd fodrászra, minthogy elrontsd. Valószínűleg egészségesebb lenne egy idő után, de én azt nem tudtam kivárni. Visszafestettem szőkére.
2011. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Palette szőke hajfestékkel festettem eddig (xxl pl, most aloe verás kivonatúval) És hát eléggé száraz, élettelen, olyan mint egy drót, Pedig használok hajpakolásokat,de már unom. Még 2x fogom átfesteni,tehát 2hónap. Nyáriszünetre festem be. Én ilyesmire gondoltam:


[link]


Innen valamelyiket (persze az első-t nem számítom bele) És ha szépen megnőtt a hajam és viszonylag egészségesebb lesz,akkor szeretnék szőke melírt bele tenni.

2011. ápr. 1. 13:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig a hajpakolás kell, akármennyire is unod!:)
2011. ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!