Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosabb vagy sötétebb...

Világosabb vagy sötétebb hajszínt válasszak ha világos a bőröm, kék a szemem és barnás szőke a hajam?

Figyelt kérdés

Melyik állhat jobban?Sötét hajjal még sápadtabb, a szőkével még színtelenebb lennék attól tartok, a vörös pedig nem tetszik.

20l


2011. máj. 17. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

én is ugyan ilyen voltam.. :) szőkével totális színtelenség... karamellszín sápított... végül immár 2éve sötétbarna vagyok, akár fehér vagyok akár barna mindig jó... eredeti hajszínemhez nagyon sötét a szemöldököm, de a sötétbarnához pont jó, nem kell festeni.

palette deluxe 800 - google-n rengeteg kép van.

A feketét nem mertem bevállalni mert akkor nagy lett volna a kontraszt. Először kicsit sötétebb lett, de 2mosás és elérte a kívánt színt. Azóta is ezt használom :)

2011. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

dettó ez a tipus vagyok én is, plusz még pár százezer szeplő...

mindent szint próbáltam már, a szőke nem rossz, de olyan semmilyen, a vörös nagyon elütött, mivel sötét a szemöldököm és a szempilláim is.

fekete egy vicc volt, zombinak néztem ki.

évek óta sötétbarna vagyok és nagyon szeretem :)

2011. máj. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!