Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet az, hogy alig 20...

Mitől lehet az, hogy alig 20 évesen egyre több ősz hajszálam van és a szemem alatt ráncosodik is a bőr?

Figyelt kérdés

Még a 20-at sem töltöttem be... Régebben is volt 1-2 ősz hajszálam elvétve, mindig kihúztam őket, azonban néhány hónapja egyre több van. Ma szétválasztottam a hajam egy csíkban és máris 4 ősz hajszál volt csak azon a csíkon. Mitől lehet ez? Pár éve festem a hajam, lehet ezzel is összefüggésben van? (sötétbarna hajam van)

A másik a szemem alatt... elég ráncos már most egy részen. Apró, nem mély ráncok még, na de alig 20 évesen?! Mindig is krémeztem az arcom, nem száraz, már szemkörnyékápolót is használok, mégis csak ráncosodik egyre jobban. A családban senki sem öregedett ilyen korán, apám még 60 évesen sem tiszta ősz, bár anyám viszont korábban öregedő típus, na de 20 évesen neki sem volt egy szem ránca sem.


2011. nov. 25. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:
genetika. Lehet, hogy a szüleid nem, de nagyszüleidnél lehetett ilyen- a legtöbbször rájuk ütünk inkább
2011. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!