Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha KICSIT a hajam végén...

Ha KICSIT a hajam végén töredezett a hajszálam akkor csak a vágás segit?

Figyelt kérdés
Nincs hosszu hajam.. kb nyakam ajáig ér.. kicsit elöl megvan töredezve.. mert elöl vasaltam.. tépett a hajam.. abba hagytam a vasalást.. de elöl megvan töredezve ismétlem KICSIT.. csak a vágás jó?:S
2011. júl. 16. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Használj hajvégápolót, attól valamivel jobb lesz. Legalábbis nekem segített.:)
2011. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy kicsit vagy nagyon van eltörve a hajad mind1. Nem tudok róla, hogy kitaláltak volna olyan dolgot ami "megragasztaná", szóval, ha eltüntetni szeretnéd, akkor igen, csak az olló marad.

Ha csak annyira van, hogy nem zavar, akkor igen célszerű a későbbiekben hajvégápolót használni.

2011. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Zavarni nem zavar.. hiszen nem száraz a hajam.. ápoltnak látszik.. meg minden.. és csak elöl van megtöredezve hátul nem..

attol fog nönni vagy nem?:S

2011. júl. 16. 15:50
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a hajvágás után újra elkezdett töredezni! Állítólag jobb ha meleg ollóval vágják. De soha nem annyit vágnak amennyit kérek mindig többet! És ebből elegem lett! Ezért hajvégápolót használok + hetente mosom a hajam akkor teszek rá pakolást és olajat! már csak fele töredezett nekem bevált! :D
2011. júl. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

és ezt az apáolot hol lehet venni ?

és mennyi?

és a boltba hogy kell kérni?

2011. júl. 16. 16:19
 6/12 anonim ***** válasza:

Attól, hogy töredezett még nőhet, bár hallottam olyat, hogy lassabban, de szerintem nem így van.

De, hogy ne legyen a későbbiekben szénaboglya, jó ha használsz pakolást vagy hővédőt(a hajszárító is ugyanúgy roncsolja),sőt még a fésülés is.

2011. júl. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pakolást gondolom lehet venni minden boltba, ahol samponokat is használnak. Minden márkának, amelyik samponokat is gyárt, a samponnal megegyező balzsamja és pakolása van. Vannak természetes módszerek is persze, amelyeket házilag alkalmazhatsz, de ezekben én nem vagyok otthon.

Ajánlom figyelmedbe:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

2011. júl. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
vannak olyan különböző pakolások,balzsamok és samponok amik azzal reklámozzák magukat,hogy szálkás hajra és hogy eltünteti a töresezést,összeragasztja a végeket,de ez csak ideiglenes megoldás,és szétválik...nem egészséges...tehát igen,inkább vágd le az alját és utána használj balzsamot a hajad végére
2011. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fodrászkellékes boltban, dm-ben, rossman-ban.. tudsz venni.
2011. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az ár a márkától függ.. De ami drága nem feltétlenül jelenti azt, hogy jó minőségű.
2011. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!