Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell szakszerűen és...

Hogy kell szakszerűen és biztonságosan hajlakkozni?

Figyelt kérdés

Minden nap vasalom- waxozom/vagy hajhabozom a hajam, amit a végén hajlakkal rögzítek.

Eléggé büdös...és gondolom nem valami egészséges...

Vegyek fel maszkot?

16/F


2009. máj. 12. 14:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

kicsi szivem, a harmadik hajvasalómat fogyasztom, de nekem, mert van eszem, elég a heti 2-3 vasalás. De ahogy látom a hangnemedből ítélve ez egy kamukérdés volt és hamarosan törlik a kérdésed is mert nagyon gáz vagy. Fogalmazhatok úgy is, hogy ATOMCIKLÁMEN


hehehe

2009. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
jaj de vicces vagy...
2009. máj. 12. 15:38
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, mi csak a te érdekedben írunk! Lenézik azokat, akik nem teszik tönkre a hajukat? Akkor szerinted milyen emberek ezek? Ez olyan, mintha lenéznék vkit, azért mert nem hord karkötőt! Hülyeség, nem? Akkor minek foglalkozol velük? Ezeknek akarsz megfelelni? A hajvasaló tényleg tönkrevágja a hajad, nagyon káros!
2009. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A vitába nem folynék különösebben bele.

Azért lehetnél kulturáltabb te is, válaszolhattál volna rendes hangnemben is. Olvass sokat, művelődj.

És ne a divat határozza meg az életed, azért mert a te ismeretségi körödben mindenki utánozza a másikat ész nélkül neked még lehetne önálló gondolkodásod. Később hasznát vehetnéd...


Na de a válaszom:

Csökkentsd a hajvasalást, amennyire lehetséges mert nagyon károsítja a hajat. Ha nem extra-göndör a hajad elég lenne egy jó minőségű hajsimító krém is, és megspórolnád a waxot,habot. Ráadásul időt is spórolnál és áramot stb.

A hajvasalót mindig a legkisebb fokozaton használd mindegy hány fokozatos. És ne húzd át a hajadon csak amennyiszer feltétlenül muszáj.

Azért remélem csak napi egyszer (pl. reggel) vasalod a hajad...


A másik része... a hajlakk büdös? Csak mert ha vasalás előtt raksz rá waxot meg habot az beleég és az is iszonyú büdös tud lenni. Vasalás előtt nem szabad rakni rá semmit, csak olyan termékeket ami külön vasaláshoz van, mert az nem ég bele a hajadba és nem hagy foltot a vasalódon.


Válts hajlakkot. Én most 3at használok:

Wellaflex volume boosting - arany flakonban van és királykék (kissé lilás) csíkban van ráírva a v. boosting szöveg. 3as tartás a 4ből, egész jó. Árban is. Kissé bodzaillatú.


Taft silk-flex selymesen csillogó hajlakk rózsaszín flakonban 3as erősségű az 5ből.

Taft volume power 4es erősségű. Világos zöld színű és kissé dinnyés illata van. Egyik kedvencem.


Szerintem a DM saját termékei között is van jó. Amúgy ezeket is megvásárolhatod ott mindet.


Ezeknek is van egy bizonyos szaga, de az mindegyiknek van szinte, hiszen nem parfüm és nem is légfrissítő.


Amíg fújod csukd be a szemed, illetve addig ne vegyél levegőt.

Én úgy szoktam, hogy addig visszatartom a lélegzetemet és utána kissé odébb állok és akkor veszek csak levegőt, hogy minél kevesebbet lélegezzek be.

Maszkot nem kell felvenni, ha picit belélegzel attól nem lesz bajod, de azért ne az orrodba fújd...


Ajánlom, hogy heti 1szer legalább használj valamilyen hajpakolást, és hagyd fent 40 percig minimum. Jó gazdagon kend fel mindenhová. Fejbőrről nagyon alaposan le kell mosni, a hajadból nem baj ha nem öblíted ki olyan alaposan, csak jót tesz neki.

2009. máj. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nagyon szánalmas vagy. dikk még lenézik aki nem vasalja.. Örüljélmár hgy volt aki rendesen válaszolt neked, nemhogymég igy válaszolj..-.- Milyen egy divatb*zi lehetsz te. De ha neked jó, hogy olyan vagy mint minden második ember(és csak ezért fogsz úgy kinézni, ahogy), akkor csak nyugodtan. Ehh. semmitt nem érsz a szememben:)

És most azjön hogy nemérdekel? hiddel engem még annyirasem. Menjél inkább a hajvasalódhoz sirdogálni, hogy mennyire büdös a hajad..Gondolom vérbeli EMO vagy;) Na hajrá.xd

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, egyáltalán nem egészséges, és a maszk itt nem sokat segít..meg úgy egyáltalán semmi:D Vagy csak egy szimpla hajmosásra lenne szükséged?:O büdös..xdxd

2009. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Újraregisztráltam...szal én vagyok az megint...a kérdés kiírója

NA szóval... NEM úgy értettem hogy büdös a hajlakk...hanem magára a hajlakk jellegzetes illatára/szagára gondoltam...

Nem vagyok EMO...rövid szőke hajam van...

csak elől..és hátul vasalom...minden reggel...

Nemértem hogy miért vagytok ilyen szemetek velem...

köszi mindenkitől...

2009. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
00:13 vagyok, szerintem én egyáltalán nem voltam veled szemét! Ennél normálisabban nehezen válaszolhattam volna, de engem nem érdekel...
2009. máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!